13 ЛИПНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗУСТРІЧ ПРЕДСТАВНИКІВ СПОРТУ, БІЗНЕСУ ТА МЕДІА В РАМКАХ SPORT&BUSINESS CLUB - Sport & Business Club Ukraine
17509
post-template-default,single,single-post,postid-17509,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

13 ЛИПНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗУСТРІЧ ПРЕДСТАВНИКІВ СПОРТУ, БІЗНЕСУ ТА МЕДІА В РАМКАХ SPORT&BUSINESS CLUB

13 ЛИПНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗУСТРІЧ ПРЕДСТАВНИКІВ СПОРТУ, БІЗНЕСУ ТА МЕДІА В РАМКАХ SPORT&BUSINESS CLUB

13 липня о 17:30 на платформі Sport&Business Club відбудеться вже друга з початку повномасштабної війни зустріч однодумців зі світу спорту, бізнесу та медіа. Головне в діяльності SBC – реальні власні кейси щодо розвитку та популяризації спорту, практичний досвід в сфери спортивного маркетингу та бізнесу.

Спікерами виступлять:

Євген Дикий (керівник Української Прем’єр Ліги) – « Українська прем’єр ліга, план розвитку у новому сезоні 2023/2024»

Юрій Сугак (генеральний продюсер телеканалу «Ми Україна») – « Створення та розвиток телеканалу під час війни»

Вадим Гутцайт (міністр молоді та спорту України, Президент НОК України) – « Існування та розвиток спорту в Україні під час війни»

Модератором заходу виступить CEO Sport&Business Club Україна Олексій Брага.

Захід відбудеться в UNIT.City (м. Київ, вул. Дорогожицька 3 – корпус В10, 2-й поверх, простір NEST Hub). Для членів Клубу доступна реєстрація за посиланням: https://forms.gle/7vkbzrBi3aBC8vtV6.

Sport&Business Club – перший закритий клуб в Україні, який поєднує спортивні організації та менеджмент з бізнесом для спілкування, комунікації, обміну досвідом та створення спільних проектів, а також розвитку спортивних подій в Україні.

Новини спорту у ТГ-каналі СБК: https://t.me/SBCUkraine