2 089 дітей-переселенців безкоштовно відвідали дитячий розважальний центр FlyPark - Sport & Business Club Ukraine
17551
post-template-default,single,single-post,postid-17551,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

2 089 дітей-переселенців безкоштовно відвідали дитячий розважальний центр FlyPark

2 089 дітей-переселенців безкоштовно відвідали дитячий розважальний центр FlyPark

5 липня завершився проект #ДІТИВПО, організованого Sport&Business Club Україна спільно з дитячим розважальним центром FlyPark.

Протягом трьох місяців діти-переселенці щотижня мали змогу безкоштовно відвідувати дитячий розважальний центр FlyPark в ТРЦ Dream Berry. За цей час акцією скористались 2 089 дітей!

Олексій Брага, CEO Sport&Business Club Україна, наголосив на важливості підтримки один одного:

– Ми дуже раді, що наша спільна колаборація з FlyPark стала такою успішною. Понад 2 тисячі дітей мали змогу прийти до дитячого розважального центру та на деякий час забути про всі проблеми, пов’язані з війною та переїздом до іншого міста.

Однією з задач нашої спільноти я бачу підтримку дітей та їх батьків у створенні справжнього дитинства для зростаючого покоління, наляканого війною. Тож закликаю всіх – творіть добро, і воно до вас повернеться!

Віталій Тано, директор мережі дитячо-розважальних центрів FlyPark, підбив підсумки соціальному проекту:

– Я був на нашому заході на самому початку цієї акції, коли одночасно у FlyPark було понад 300 дітей – і бачити їх щасливі очі було також щастям і для мене. Тож можу сказати, що наша перша спільна акція зі Sport&Business Club Україна стала беззаперечно вдалою. Маю надію і сподівання, що ми створимо ще не одне свято для дітей, і наші розважальні центри побачать тисячі посмішок дітей, які так потребують підтримки.

Sport&Business Club Україна дякує за допомогу в реалізації проекту Віталію Тано та Fly Park, БО «Благодійний фонд Надії Вовк «Берегиня», Карині Ваноян та відділенню НОК України в Донецькій області, Івану Унку та Good Deeds Club, Сергію Луньову та культурному хабу «Донеччина», хімічному шоу «Нащадки Менделєєва», дитячому магазину «Мауглі» (ЦУМ, 5-й поверх) та особисто Раїсі Амігуд.