21 вересня відбудеться презентація проєкта TMS HUB для військових з ампутаціями та пораненнями - Sport & Business Club Ukraine
17847
post-template-default,single,single-post,postid-17847,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

21 вересня відбудеться презентація проєкта TMS HUB для військових з ампутаціями та пораненнями

21 вересня відбудеться презентація проєкта TMS HUB для військових з ампутаціями та пораненнями

Реабілітація через спорт є одним з найважливіших напрямів для соціальної підтримки військових з ампутаціями та пораненнями.

21 вересня у Києві відбудеться презентація проєкту TMS HUB — спортивного простору, де військові/ветерани з ампутаціями, інвалідністю, пораненнями та ПТСР безкоштовно займаються бразильським джиу-джитсу. Для реабілітації такого плану це бойове мистецтво було обрано не випадково. Бразильське джиу-джитсу вважається одним з найбільш адаптивних видів спорту та налічує найбільшу кількість параатлетів та спеціалізованих шкіл.

Основними спікерами на заході виступлять:

  • Артем Кузьміч — засновник TMS HUB, військослужбовець з ампутацією
  • Шай Гутман — президент ліги бразильського джиу-джитсу TMS
  • Сергій Погосян — голова фонду TMS HUB
  • Олег Іскра — головний тренер, пурпуровий пояс з БЖЖ.

Також своїми історіями поділяться спортсмени TMS HUB – Антон Ковальчук, Микита Борисов, Ігор Янков та Олександр Ніколютін.

Презентація проєкту TMS HUB відбудеться 21 вересня о 19:00, за адресою: вул. Верхній Вал 2-а, 2 поверх — Veteran Hub.

Відвідати захід можна лише за попередньою реєстрацією. Члени Sport&Business Club Україна, які бажають відвідати захід, можуть написати запит за посиланням.

Щодо акредитації ЗМІ, звертайтесь за номером: +380 (63) 456-68-83, Аліна.