256 дітей-переселенців провели тренування з зірками українського футболу - Sport & Business Club Ukraine
17688
post-template-default,single,single-post,postid-17688,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

256 дітей-переселенців провели тренування з зірками українського футболу

256 дітей-переселенців провели тренування з зірками українського футболу

22 серпня відбувся благодійний майстер-клас для дітей-переселенців, організований Sport&Business Club Україна. Співорганізаторами заходу виступили Українська асоціація футболу та Українська Прем’єр-Ліга.

Захід відвідали 256 дітей з Донецької, Луганської, Херсонської, Миколаївської, Харківської та Запорізької областей, а також діти співробітників-переселенців ГУНП в Київській області, які є учасниками бойових дій.

Тренерами для дітей виступили зірки українського спорту, які зовсім нещодавно виходили на футбольні поля у складі відомих клубів та збірної України. В зірковий склад наставників увійшли:

  • Андрій Пятов – 11-разовий чемпіон України, 8-разовий володар Кубка України та 8-разовий володар Суперкубка України, володар Кубка УЄФА, який 8 раз визнавався кращим воротарем України, нині – тренер воротарів ФК «Шахтар»
  • В’ячеслав Шевчук – 7-разовий чемпіон України, 5-разовий володар Кубка України, 5-разовий володар Суперкубка України, володар Кубка УЄФА, нині – віцепрезидент ФК «Верес»
  • Валерій Кривенцов – 6-разовий срібний призер чемпіонату України, 3-разовий володар Кубка України, двічі входив в топ-3 найкращих гравців України, як тренер – срібний призер Юнацької Ліги Чемпіонів УЄФА та бронзовий призер Першої Ліги
  • Максим Малишев – 2-разовий чемпіон України, 3-разовий володар Кубка України, володар Суперкубка України, нині – асистент головного тренера молодіжної команди ФК «Шахтар»

Також до них приєднались гравці та тренери ФК «Локомотив» та ФК «Терикон», які взяли на себе організацію процесу під час тренування.

Всіх дітей розподілили на групи, які по черзі проходили кожну з 6 зон: забити з пенальті Андрію Пятову, відпрацювати передачі з Валерієм Кривенцовим, пограти команда на команду з В’ячеславом Шевчуком, пройти естафету з Максимом Малишевим, та попрацювати з м’ячем та фізично з ФК «Локомотив» та ФК «Терикон» відповідно.

Особливу увагу від дітей та батьків отримав Андрій Пятов, який лише влітку 2023 року закінчив кар’єру гравця та перейшов на тренерську работу в ФК «Шахтар». Протягом майже двох годин Андрій відпрацював в воротах, постійно перериваючись на автографи та фото.

Після основної частини тренування, гравці та діти провели футбольний матч в форматі “всі-на-всі”, який завершився бойовою нічиєю 0:0.

Після нього футболісти вручили втомленим та задоволеним дітям подарунки від партнерів заходу: кондитерської компанії «Конті», ТМ «Живчик», відділення НОК України в Донецькій області, БО «БФ Надії Вовк «Берегиня» та ТМ «Прозора».

А вже по завершенні тренування діти та батьки мали змогу поспілкуватись поближче зі спортсменами, сфотографуватись на пам’ять та отримати автографи.

«Сьогодні 256 дітей-переселенців з окупованих територій, або з територій, де ведуться бойові дії, змогли потренуватись грати в футбол. До того ж, зробити це на великому полі НТК ім. Баннікова, з футболістами, яких вони бачили по телевізору. Бачити сьогодні всі ці дитячі посмішки та емоції – це щось неймовірне. Сьогодні всі були втомлені, але щасливі. Дуже дякую всім нашим партнерам та спортсменам, які допомогли в реалізації цього проекту», – зазначив генеральний директор Sport&Business Club Україна Олексій Брага.

Більше фото з тренування доступно за посиланням.