28 листопада Sport&Business Club проведе бранч для членів Клуба в академії пляжних видів спорту Sunrise - Sport & Business Club Ukraine
18128
post-template-default,single,single-post,postid-18128,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

28 листопада Sport&Business Club проведе бранч для членів Клуба в академії пляжних видів спорту Sunrise

28 листопада Sport&Business Club проведе бранч для членів Клуба в академії пляжних видів спорту Sunrise

28 листопада відбудеться зустріч членів Sport&Business Club Україна в форматі бранча. Майданчиком для заходу стане академія пляжних видів спорту Sunrise, один з найбільших пляжних спортивних комплексів в Європі.

Академія Sunrise – це 9 піщаних кортів з підігрівом для гри в пляжний волейбол, теніс, футволей та бадмінтон, професійний тренерський склад, готель, ресторан з європейською кухнею, сауна, масажний кабінет, дитяча школа пляжного волейболу та спортивні програми для всієї родини в самому центрі Києва.

Директор Центру олімпійської підготовки з пляжного волейболу Олег Савчук розповість про створення академії Sunrise та пляжні види спорту, представлені в комплексі. Також всі гості зможуть обсудити останні новини українського та світового спорту.

Захід відбудеться 28 листопада о 15:30 за адресою м. Київ, Гідропарк, острів Долобецький, Місто Спорту. Форма для реєстрації доступна за посиланням.

 

УВАГА: КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА