3 та 4 червня у Києві пройшов масштабний фестиваль «Стадіон Культури» - Sport & Business Club Ukraine
17453
post-template-default,single,single-post,postid-17453,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

3 та 4 червня у Києві пройшов масштабний фестиваль «Стадіон Культури»

3 та 4 червня у Києві пройшов масштабний фестиваль «Стадіон Культури»

3 та 4 червня в Києві пройшов перший з п’яти фестивалів серії «Стадіон Культури», яка поєднує в собі музикальну, культурну, соціальну та благодійну складові. Новим найбільшим культурним простором України став Льодовий стадіон площею близько 13 000 кв.м. 

Хедлайнерами фестивалю стали «Воплі Відоплясова», LATEXFAUNA та Cape Cod, а також гостей Льдового стадіону чекали лекції та клуби від фахівців з мистецтва, гастрономії, літератури, спорту та кіно.

Мета фестивалю – благодійна. На першому заході 3-4 червня «Стадіон Культури» разом з благодійною організацією «Район #1» допомагали закрити збір для відновлення оселі сім’ї військового Романа Голода з Чернігівської области, будинок якого зруйнований вщент.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Стадіон Культури (@kyiv.stadionkultury)

Наступний фестиваль «Стадіон Культури» відбудеться вже 8 та 9 липня. Придбати квитки можна на сайтах Concert.ua та Ticketsbox.