30 вересня відбудеться фестиваль SBC Kids Sports Fest, на якому буде представлено 12 видів спорту - Sport & Business Club Ukraine
17858
post-template-default,single,single-post,postid-17858,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

30 вересня відбудеться фестиваль SBC Kids Sports Fest, на якому буде представлено 12 видів спорту

30 вересня відбудеться фестиваль SBC Kids Sports Fest, на якому буде представлено 12 видів спорту

30 вереcня в рамках Європейського тижня спорту відбудеться SBC Kids Sports Fest організований Sport&Business Club Україна разом з ФК «Локомотив», за підтримки Міністерства молоді та спорту України та ГУНП України в Київській області.

Захід зможуть відвідати діти-переселенці, та діти співробітників поліції, які є переселенцями або учасниками бойових дій, а також діти поліцейських, загинувших під час виконання службових обов’язків.

На фестивалі будуть представлені різноманітні види спорту: футбол, волейбол, бадмінтон, падел, черлідінг, баскетбол, настольний теніс, карате, сумо, текбол, бокс та піклбол.

Протягом двох годин всі бажаючі зможуть спробувати себе у кожному з видів спорту, а також записатися на тренування до кваліфікованих тренерів.

Наставниками для діточок виступлять професійні спортсмени, переможці національних та міжнародних змагань.

Активний настрій забезпечить олімпійська зарядка з зірковими українськими спортсменами, а після майстер-класів всі учасники отримають подарунки і матимуть змогу зробити спільні фото з тренерами та отримати автографи. Також на стадіоні буде працювати фудкорт.

SBC Kids Sports Fest відбудеться 30 вересня в Києві, на стадіоні «Локомотив» (пров. Стадіонний 10/2). Початок заходу о 14:00, завершення фестивалю – о 17:00.

Для реєстрації у майстер-класі необхідно заповнити цю форму. Вік учасників – від 7 до 14 років. Кількість місць обмежена. Не забудьте про необхідність взяти з собою спортивну форму та взуття.

Водний партнер SBC Kids Sports Fest – ТМ Живчик та ТМ Прозора

Партнери заходу: відділення НОК України в Донецькій області та БО «БФ Надії Вовк «Берегиня», медіа-партнери: телеканали Ukraine World News та XSPORT