6 грудня Sport&Business проведе бранч з дегустацією вина спеціально для власників значків Клубу - Sport & Business Club Ukraine
18174
post-template-default,single,single-post,postid-18174,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

6 грудня Sport&Business проведе бранч з дегустацією вина спеціально для власників значків Клубу

6 грудня Sport&Business проведе бранч з дегустацією вина спеціально для власників значків Клубу

6 грудня ексклюзивно для власників значків Sport&Business Club Україна відбудеться зустріч членів Клубу в форматі бранча.

Цього разу місцем зустрічі стане бар мережі магазинів преміального алкоголю VINO&VINO. Сомельє познайомить учасників заходу з особливостями преміального червоного та білого вина, а також проведе дегустацію.

Мережа магазинів VINO&VINO належить одній з найбільших компаній-імпортерів алкогольних напоїв в Україні Власний імпорт міцної групи та вин з усього світу є новим напрямом компанії. У магазинах VINO&VINO Ви зможете знайти рідкісні позиції та трендові новинки: ексклюзивні напої, міцні алкогольні напої на різний смак, подарункові та колекційні вина з високим рейтингом, вінтажні портвейни, хереси, органічні вина, біодинамічні вина, шампанське та просекко, а також улюблені алкогольні напої, які знаходяться поза часом.

Також спеціально для учасників заходів Sport&Business Club в інтернет-магазині VINO&VINO до 30 грудня діє знижка 15% за промокодом SBCUKRAINE.

Бранч відбудеться 6 грудня о 16:00 за адресою м. Київ, вул. Саксаганського 13/42. Форма для реєстрація доступна за посиланням.

УВАГА: КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА