7 червня відбудеться зустріч представників спорту, бізнесу та медіа в рамках Sport&Business Club - Sport & Business Club Ukraine
17423
post-template-default,single,single-post,postid-17423,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

7 червня відбудеться зустріч представників спорту, бізнесу та медіа в рамках Sport&Business Club

7 червня відбудеться зустріч представників спорту, бізнесу та медіа в рамках Sport&Business Club

7 червня о 17:30 на платформі Sport&Business Club відбудеться перша з початку повномасштабної війни зустріч однодумців зі світу спорту, бізнесу та медіа. Головне в діяльності SBC – реальні власні кейси щодо розвитку та популяризації спорту, практичний досвід в сфери спортивного маркетингу та бізнесу.

Підтверджені спікери:

Володимир Генінсон (віцепрезидент ФК «Чорноморець») – «Функціонування професійного футбольного клуба в умовах війни»

Артем Кузьменко (партнер юридичної компанії Eterna Law, член КЕР КРАІЛ) – «Перспективи, проблеми та юридичний аналіз ринку гемблінгу»

Віталій Лавров (заступник Міністра молоді та спорту України з питань цифрового розвитку) – «Цифрові інструменти Мінмолодьспорт. Поточний стан та плани»

Також в режимі відеоконференції виступить Едгарс Бунцис, який, як голова організаційного комітету Чемпіонату світу з хокею 2023 у Латвії, розповість про нюанси організації та підготовки подібних масштабних заходів.

Модератором заходу виступить CEO Sport&Business Club Україна Олексій Брага.

Захід відбудеться в UNIT.City (м. Київ, вул. Дорогожицька 3 – корпус В10, 2-й поверх, простір NEST Hub). Для членів Клубу доступна реєстрація за посиланням: https://forms.gle/7vkbzrBi3aBC8vtV6.

Sport&Business Club перший закритий клуб в Україні, який поєднує спортивні організації та менеджмент з бізнесом для спілкування, комунікації, обміну досвідом та створення спільних проектів, а також розвитку спортивних подій в Україні.