Агенція ROCKETMAN запускає благодійний марафон – новий брендінг та креатів міняють на донат для допомоги дітям - Sport & Business Club Ukraine
17429
post-template-default,single,single-post,postid-17429,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Агенція ROCKETMAN запускає благодійний марафон – новий брендінг та креатів міняють на донат для допомоги дітям

Агенція ROCKETMAN запускає благодійний марафон – новий брендінг та креатів міняють на донат для допомоги дітям

Креативна агенція ROCKETMAN оголосила про запуск благодійного марафону «Схвильовані».

За донат у розмірі від 10 000 грн до фонду «Діти Героїв», команда схвильованих і творчих створює креативний серф для українських бізнесів – безкоштовно розробляє візуальну айдентику та допомагає опанувати кризу.

Ціль марафону — зібрати 500 000 грн донатів і перезапустити брендинг 50 українських бізнесів. Гроші з цього дизайн-марафону підуть у БФ «Діти Героїв», що опікується дітьми, які втратили батьків під час війни, у тому числі в Маріуполі, Бучі та Чернігові.

Результат для бізнесу:

  • оновлений або новий логотип;
  • гайд з рекомендаціями щодо використання фірмових шрифтів, кольорів та інших візуальних ідентифікаторів;
  • рекламний креатив для соцмереж, щоб одразу запустити власну сторінку/Або дизайн пакування для розміщення товару на полиці чи відправки клієнтам.

ROCKETMAN вже зібрали 100 000 грн на допомогу дітям, запустили 10 бізнесів! І ваша компанія може стати наступною, достатньо лише заповнити форму за посиланням: https://forms.gle/hPSFxN3NZFNLhizXA.