Аукціон! Стань володарем баскетбольної майки збірної України з автографами всіх гравців, зокрема Михайлюка та Леня! - Sport & Business Club Ukraine
17102
post-template-default,single,single-post,postid-17102,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Аукціон! Стань володарем баскетбольної майки збірної України з автографами всіх гравців, зокрема Михайлюка та Леня!

Аукціон! Стань володарем баскетбольної майки збірної України з автографами всіх гравців, зокрема Михайлюка та Леня!

Sport&Business Club Ukraine спільно з благодійною організацією B42KON розпочинають третій аукціон для збору 430 000 гривень на машину швидкої допомоги для захисників України.

Наразі зібрано близько 16 000 грн та 1200 доларів, що дорівнює ще близько 42 000 грн.

Лот – майку національної збірної України з автографами всіх гравців – передала Федерація баскетболу України.

На майці представлені автографи гравців НБА Святослава Михайлюка та Олексія Леня, Ісуфа Санона, Артема Пустового та інших. 

Аби взяти участь в аукціоні, переходьте за посиланням https://www.instagram.com/p/Cj3NF7LL-g1/ та зробіть ставку, більше за поточну.

Початкова вартість лоту складає 4000 грн. Мінімальний крок підвищення складає 500 грн. Взяти участь в аукціоні можна до 21:00 21 жовтня.

Якщо ставку буде зроблено менш ніж за 15 хвилин до завершення аукціону, його буде продовжено ще на 30 хвилин після кожної наступної ставки.

Також ви можете допомогти захисникам України, не беручи участь в аукціоні.

Перекажіть будь-яку суму на окрему банку SBC за посиланням https://send.monobank.ua/jar/Tg8TW1Jjt або на аккаунт PayPal sbc_ukraine@proton.me, та зробіть свій внесок в придбання машини швидкої допомоги!

#швидкадляжиття #спортпереможе #українапереможе