Аукціон! Стань володарем футболки збірної України від Андрія Пятова з автографами гравців Шахтаря! - Sport & Business Club Ukraine
17088
post-template-default,single,single-post,postid-17088,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Аукціон! Стань володарем футболки збірної України від Андрія Пятова з автографами гравців Шахтаря!

Аукціон! Стань володарем футболки збірної України від Андрія Пятова з автографами гравців Шахтаря!

Sport&Business Club Ukraine спільно з Playboy Україна та благодійною організацією B42KON розпочинають другий аукціон для збору 430 000 гривень на машину швидкої допомоги для захисників України.

Наразі зібрано понад 8 000 грн та 1200 доларів, що дорівнює ще близько 47 000 грн.

На цей раз лот надав легендарний воротар футбольної збірної України Андрій Пятов. Такі футболки було випущено лімітованою кількістю – на груді представлена карта України з написом UNITED FOR UKRAINE, а ігровий номер складається з назв міст, які зазнали найбільших ушкоджень після російського вторгнення.

На футболці поставили свій підпис гравці національної збірної України з футболу, які також виступають в складі «Шахтаря» – Тарас Степаненко, Андрій Пятов, Микола Матвієнко, Михайло Мудрик, Віктор Корнієнко та Олександр Зубков.

Аби взяти участь в аукціоні, переходьте за посиланням https://www.instagram.com/p/CjlO0kjL7zZ/ та зробіть ставку, більше за поточну.

Мінімальний крок підвищення складає 500 грн. Взяти участь в аукціоні можна до 18:00 15 жовтня. 

Також ви можете допомогти захисникам України, не беручи участь в аукціоні.

Перекажіть будь-яку суму на окрему банку SBC за посиланням https://send.monobank.ua/jar/Tg8TW1Jjt або на аккаунт PayPal sbc_ukraine@proton.me, та зробіть свій внесок в придбання машини швидкої допомоги!

#швидкадляжиття #спортпереможе #українапереможе