Аукціон! Стань володарем хокейної джерсі національної збірної України від Сергія Варламова з автографами гравців з ЧС 2008! - Sport & Business Club Ukraine
17073
post-template-default,single,single-post,postid-17073,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Аукціон! Стань володарем хокейної джерсі національної збірної України від Сергія Варламова з автографами гравців з ЧС 2008!

Аукціон! Стань володарем хокейної джерсі національної збірної України від Сергія Варламова з автографами гравців з ЧС 2008!

Sport&Business Club Ukraine спільно з журналом Playboy та благодійною організацією B42KON розпочинають перший аукціон для збору 430 000 гривень на машину швидкої допомоги для захисників України.

Перший спортивний лот – джерсі національної збірної України з хокею з автографами всіх гравців, які брали участь в чемпіонаті світу 2008 року. В цей рік Міжнародна федерація хокею святкувала 100-річчя, про що на зворотній стороні джерсі є відповідна нашивка.

В цій джерсі в матчах чемпіонату світу брав участь Сергій Варламов – екс-гравець NHL та національної збірної України з хокею, володар Кубка Колдера (AHL), гравець року CHL, володар Континентального кубка та Кубка Шпенглера.

Аби взяти участь в аукціоні, переходьте за посиланням https://www.instagram.com/p/CjVWwdiK8JQ/ та зробіть ставку, більше за поточну.

Мінімальний крок підвищення – 500 грн. Початкова вартість лоту складає 4000 грн.

Взяти участь в аукціоні можна до 18:00 10 жовтня. 

Також ви можете допомогти захисникам України, не беручи участь в аукціоні.

Перекажіть будь-яку суму на окрему банку SBC за посиланням https://send.monobank.ua/jar/Tg8TW1Jjt або на аккаунт PayPal sbc_ukraine@proton.me, та зробіть свій внесок в придбання машини швидкої допомоги!

#швидкадляжиття #спортпереможе #українапереможе