Аукціон! Стань володарем командної форми збірної України від бронзового призера ОІ Станіслава Горуни! - Sport & Business Club Ukraine
17158
post-template-default,single,single-post,postid-17158,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Аукціон! Стань володарем командної форми збірної України від бронзового призера ОІ Станіслава Горуни!

Аукціон! Стань володарем командної форми збірної України від бронзового призера ОІ Станіслава Горуни!

Sport&Business Club Ukraine спільно з благодійною організацією B42KON розпочинають черговий аукціон для збору 430 000 гривень на машину швидкої допомоги для захисників України.

Наразі зібрано близько 49 500 грн та 4760 доларів, що загалом дорівнює приблизно 242 000 грн, або 56% від необхідної суми.

Шостий лот – командна форма збірної України від бронзового призера Олімпійських ігор та чемпіонату світу з карате, чемпіона Європи Станіслава Горуни.

Станіслав Горуна у формі з золотою медаллю Чемпіонату світу 2021 року

Аби взяти участь в аукціоні, переходьте за посиланням https://www.instagram.com/p/ClHUmTIrKvx/ та зробіть ставку, більше за поточну.

Мінімальний крок підвищення – 500 грн.Взяти участь в аукціоні можна до 21:00 19 листопада. 

Також ви можете допомогти захисникам України, не беручи участь в аукціоні.

Перекажіть будь-яку суму на окрему банку SBC за посиланням https://send.monobank.ua/jar/Tg8TW1Jjt або на аккаунт PayPal sbc_ukraine@proton.me (USD), та зробіть свій внесок в придбання машини швидкої допомоги!