Аукціон! Стань володарем перчаток з автографом непереможного Артема Далакяна та рінг-анонсера Майкла Баффера! - Sport & Business Club Ukraine
17129
post-template-default,single,single-post,postid-17129,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Аукціон! Стань володарем перчаток з автографом непереможного Артема Далакяна та рінг-анонсера Майкла Баффера!

Аукціон! Стань володарем перчаток з автографом непереможного Артема Далакяна та рінг-анонсера Майкла Баффера!

Sport&Business Club Ukraine спільно з благодійною організацією B42KON розпочинають черговий аукціон для збору 430 000 гривень на машину швидкої допомоги для захисників України.

Наразі зібрано близько 29 500 грн та 1400 доларів, що дорівнює ще близько 50 000 грн за курсом НБУ.

П’ятий лот – боксерські рукавички з автографом чемпіона світу за версією WBA у найлегшій ваговій категорії Артема Далакяна, боксера компанії Union Boxing Promotion, який вже п’ять разів захистив титул, та підписом Майкла Баффера – легендарного рінг-анонсера, відомого за фразою «Let’s get ready to rumble!».

Лот було передано президентом компанії Union Boxing Promotion Юрієм Рубаном, який також залишив свій автограф на одній з рукавичок, та віце-президентом Дмитром Єлисєєвим.

Аби взяти участь в аукціоні, переходьте за посиланням https://www.instagram.com/p/CkoYJp5rOQT/ та зробіть ставку, більше за поточну.

Мінімальний крок підвищення – 1000 грн. Початкова вартість лоту складає 4000 грн.

Взяти участь в аукціоні можна до 21:00 11 листопада.

Також ви можете допомогти захисникам України, не беручи участь в аукціоні.

Перекажіть будь-яку суму на окрему банку SBC за посиланням https://send.monobank.ua/jar/Tg8TW1Jjt або на аккаунт PayPal sbc_ukraine@proton.me (USD), та зробіть свій внесок в придбання машини швидкої допомоги!

#швидкадляжиття #спортпереможе #українапереможе