Благодійний аукціон з футболкою Андрія Пятова зібрав 7500 грн - Sport & Business Club Ukraine
17095
post-template-default,single,single-post,postid-17095,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Благодійний аукціон з футболкою Андрія Пятова зібрав 7500 грн

Благодійний аукціон з футболкою Андрія Пятова зібрав 7500 грн

Сьогодні, 17 жовтня, о 18:00 завершився другий аукціон від Sport&Business Club та благодійної організації B42KON.

Лот передав легендарний воротар футбольної збірної України та ФК «Шахтар» Андрій Пятов. Ним стала ексклюзивна футболка національної команди з надписом UNITED FOR UKRAINE, а ігровий номер складається з назв міст, які зазнали найбільших ушкоджень після російського вторгнення.

На футболці поставили свій підпис гравці національної збірної України з футболу, які також виступають в складі «Шахтаря» – Тарас Степаненко, Андрій Пятов, Микола Матвієнко, Михайло Мудрик, Віктор Корнієнко та Олександр Зубков.

Переможцем зі ставкою 7500 грн став Роман Метрик з Запоріжжя. Таким чином, наразі два лоти від SBC та B42KON зібралі 1200 доларів та близько 16 000 грн.

Нагадаємо, що мета  збору – 430 000 грн, які будуть спрямовані на придбання машини швидкої допомоги для захисників України.

Також ви можете допомогти захисникам України, не беручи участь в аукціоні.

Перекажіть будь-яку суму на окрему банку SBC за посиланням https://send.monobank.ua/jar/Tg8TW1Jjt або на аккаунт PayPal sbc_ukraine@proton.me, та зробіть свій внесок в придбання машини швидкої допомоги!

#швидкадляжиття #спортпереможе #українапереможе