Благодійний аукціон з майкою гравця фінського хокейного клуба зібрав понад 3350 доларів - Sport & Business Club Ukraine
17136
post-template-default,single,single-post,postid-17136,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Благодійний аукціон з майкою гравця фінського хокейного клуба зібрав понад 3350 доларів

Благодійний аукціон з майкою гравця фінського хокейного клуба зібрав понад 3350 доларів

7 листопада завершився перший міжнародний благодійний аукціон від Sport&Business Club. Партнером аукціона виступила «Таппара», 18-разовий чемпіон Фінляндії з хокею.

Клуб передав ігрову джерсі з автографом свого кращого бомбардира Йорі Лехтеря, екс-гравця НХЛ, серед нагород якого – медалі Чемпіонату світу та Олімпійських ігор, нагорода кращому гравцю чемпіоната Фінляндії.

Протягом 10 днів учасники змагались за лот, і фінальна ціна (без урахування податків) склала 3359 доларів США! Саме таку ціну сплатила фінка Ессі Ойяранта.

Нагадаємо, що загальна мета збору – 430 000 грн на придбання машини швидкої допомоги для захисників Україні. Станом на 09 жовтня зібрано близько 29 900 грн та 4 760 доларів, що дорівнює ще 192 300 грн за поточним комерційним курсом.

Таким чином, наразі зібрано понад 222 000 грн, або 51% з необхідної суми!

Також продовжується аукціон з боксерськими перчатками Артема Далакяна, на яких крім непереможного українського чемпіона світу також залишили свої автографи Майкл Баффер, Юрій Рубан та Дмитро Єлисеєв.

Також ви можете допомогти захисникам України, не беручи участь в аукціоні.

Перекажіть будь-яку суму на окрему банку SBC за посиланням https://send.monobank.ua/jar/Tg8TW1Jjt або на аккаунт PayPal sbc_ukraine@proton.me (USD), та зробіть свій внесок в придбання машини швидкої допомоги!

#швидкадляжиття #спортпереможе #українапереможе