БО «БФ Надії Вовк «Берегиня» проведе благодійну фотовиставку для переобладнання бомбосховища в Ізюмі на центр для розвитку дітей - Sport & Business Club Ukraine
17412
post-template-default,single,single-post,postid-17412,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

БО «БФ Надії Вовк «Берегиня» проведе благодійну фотовиставку для переобладнання бомбосховища в Ізюмі на центр для розвитку дітей

БО «БФ Надії Вовк «Берегиня» проведе благодійну фотовиставку для переобладнання бомбосховища в Ізюмі на центр для розвитку дітей

Команда Благодійного Фонду Надії Вовк «Берегиня» здійснила гуманітарні місії в Ізюм. Готуючись до наступної, вирішила привернути увагу суспільства не до зруйнованих будівель, фото яких облетіли вже весь світ, а до зруйнованого дитинства.

“За час наших поїздок ми вже змогли звикнути, здається, до всього, – розповідають волонтери, – і до руйнувань, і до знедолених людей, і до непочутих громад на місцях, і до голодних собак в зграях, і до “подарунків” від росіян майже під кожним кущем, але кожного разу, коли бачимо дітей – завмирає серце”. Діти бавляться на НЕДОрозмінованих ділянках. Майже у кожної малечі є своя історія втрати. Ні у однієї дитини вже не побачиш в очах безтурботність. А умови, в яких діти живуть і мають навчатися: світло, вода, базові засоби гігієни, безпечний куточок для розвитку – всього цього немає. Але раді, що є надія.

Життя на деокупованих територіях не таке як було до війни. Дитинство дітей на деокупованих територіях змінило свій перебіг. Благодійний Фонд Надії Вовк “Берегиня” організовує благодійну фотовиставку з можливістю задонатити, та стати власниками унікальних фото. 

Метою фотовиставки «Деокуповане дитинство: Ізюм» є обізнаність та допомога – переоблаштування бомбосховища в Ізюмі в центр для розвитку дітей.

Відкриття виставки відбудеться 1 червня о 16:00 в музеї Гетьманства за адресою місто Київ, вулиця Спаська 16Б. Термін проведення фотовиставки – з 01.06 до 04.06, години роботи музею 10:00 – 17:00.

Усі представлені кадри на виставці – це робота волонтерів “Берегині” під час гуманітарних місій. Волонтери пропонують вам задонейтити та стати власниками унікальних фото для того, щоб у дітей в Ізюмі з’явився їх безпечний простір для розвитку. На виставці кожен охочий зможе побачити на власні очі дитинство дітей з Ізюму та долучитися до його покращення.

У червні команда Благодійного Фонду Надії Вовк “Берегиня” планує наступну гуманітарну місію в Ізюм, і збирає кошти на 250 пакетів допомоги для дітей. Ви також можете підтримати цей збір на їх сайті.