Casillero del Diablo – винний партнер конференції зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine - Sport & Business Club Ukraine
18869
post-template-default,single,single-post,postid-18869,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Casillero del Diablo – винний партнер конференції зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine

Casillero del Diablo – винний партнер конференції зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine

16 травня 2024 року відбудеться Всеукраїнська конференція зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine. Це профільний захід для тих, хто працює в спорті, та хоче мати сучасну експертизу в галузі.

Подія буде цікавою представникам спортивного світу: менеджерам та керівникам клубів, ліг та федерацій, тим, хто відповідає за маркетинг в бізнес-структурах, спортсменам, а також студентам та будь-кому, хто хочу здобути навички співпраці зі спортивними організаціями.

Винним партнером SBC Summit Ukraine стане легендарне вино Casillero del Diablo від чилійської виноробні Concha y Toro. У 2010 році Concha y Toro підписала стратегічний альянс з футбольним клубом «Манчестер Юнайтед», який називають “червоні дияволи”. Ця угода розширила та глобалізувала імідж Casillero del Diablo.

На згадку про успішний альянс з «Манчестер Юнайтед», у 2012 році було створено ексклюзивну колекцію вина Casillero del Diablo, виготовлену з найкращого чилійського сорту винограду Каберне Совіньон. Вино має чудову структуру, гладкі таніни та тривалий і стійкий смак.

По завершенні офіційної частини SBC Summit Ukraine о 18:20, учасники конференції матимуть змогу спробувати червоне вино Casillero del Diablo Cabernet Sauvignon та біле вино ​​Casillero del Diablo Chardonnay.

SBC Summit Ukraine відбудеться 16 травня 2024 року в іноваційному центрі UNIT.CITY (м. Київ, вул. Дорогожицька 3, корпус В12). Відкриття реєстрації – о 10:00. Більш детальна інформація на сайті https://sportbusiness.media/sbc-summit/.

Квитки на захід – на Kontramarka.ua.