ETERNA LAW – юридичний партнер Sport&Business Club - Sport & Business Club Ukraine
18365
post-template-default,single,single-post,postid-18365,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

ETERNA LAW – юридичний партнер Sport&Business Club

ETERNA LAW – юридичний партнер Sport&Business Club

Діяльність Sport&Business Club не обмежується проведенням заходів для нетворкінгу, і, враховуючи це, важливим є також захист інтересів представників галузі спорту. В захисті власних інтересів зацікавлені спортсмени, власники і керівники спортивних клубів, ліг, федерацій та засобів масової інформації, спонсори, інвестори, забудовники спортивних об’єктів тощо.

З метою підвищення рівня правової обізнаності представників спортивної спільноти та захисту інтересів Клубу, Sport&Business Club та юридична компанія ETERNA LAW домовились про співробітництво.

Спеціалісти ETERNA LAW мають великий досвід в сфері спортивного права, виступають офіційним юридичним консультантом національної федерації фехтування України та збірної України, консультували проекти ЄВРО-2012 щодо будівництва об’єктів. Вони надають консультації з наступних ключових питань: маркетинг та спонсорська діяльність, права на телетрансляції та їх продаж,питання фінансування та оподаткування спортивних та розважальних проектів, проекти розвитку інфраструктури в спортивно-розважальному секторі, будівництво стадіонів, внутрішні і міжнародні трансфери гравців, спортивний арбітраж, загальне судочинство і т.д.

В рейтингу «50 провідних юридичних фірм України 2024 року» ETERNA LAW зайняла 5-е місце, а провідні юристи компанії увійшли до сотні найкращих юристів України у своїх практиках.

Генеральний директор Sport&Business Club Олексій Брага прокоментував початок співробітництва:

– Питання захисту законних інтересів суб’єктів в спорті стоїть особливо гостро сьогодні. Адже це стосується багатьох сфер, зокрема регулювання трудових відносин, оподаткування, боротьби з вживанням заборонених речовин, матчфіксінгу, охорони інтелектуальної власності тощо. З цим спортивні функціонери та спортсмени зіштовхуються у щоденній практиці.

І тому ми раді, що сьогодні починаємо співробітництво з провідною юридичною компанією України ETERNA LAW. Разом ми хочемо зробити так, щоб всі представники спортивної спільноти розуміли свої права, та знали, куди можна звернутись для їх захисту. Також сьогодні разом з партнером ми працюємо над реєстрацію торгівельних марок, пов’язаних з напрямками роботи Sport&Business Club.

Артем Кузьменко, партнер, керівник практики спортивного права ETERNA LAW коментує: «Підтримка спорту є одним з основних напрямків соціальної відповідальності ETERNA LAW. Саме тому, ми успішно продовжуємо нашу співпрацю зі спортивними асоціаціями, федераціями і окремими спортсменами. Сьогодні ми підписали партнерський документ з представниками спортивної спільноти Sport&Business Club. Співпраця з Sport&Business Club для нас є важливим кроком для захисту законних інтересів суб’єктів в спорті, представників спортивної спільноти та захисту інтересів Клубу».