Euro Hockey Clubs проведе Hockey Business Forum з 1 по 3 жовтня - Sport & Business Club Ukraine
17062
post-template-default,single,single-post,postid-17062,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Euro Hockey Clubs проведе Hockey Business Forum з 1 по 3 жовтня

Euro Hockey Clubs проведе Hockey Business Forum з 1 по 3 жовтня

З 2017 року бізнес-форум EHC Hockey Business Forum став головною мережевою подією в європейському та міжнародному хокеї з фокусом на передачі знань через надихаючих спікерів, привабливих супутніх заходах і виставці з компаніями хокейного бізнесу. Подія, як правило, включає показову гру, на яку запрошуються учасники форуму. EHC Hockey Business Forum став відомим як найкращий форум у Європі для хокейних клубів, які прагнуть розвивати свій бізнес, але його також відвідують керівники ліг, національних федерацій та IIHF. Місцем проведення бізнес-форуму EHC Hockey Business Forum 2022 є Мальме, Швеція, 1-3 жовтня.

Програма:

 • Субота, 1 жовтня

15:00 Мальме ФФ проти Хаммарбю ІФ, Стокгольм – Шведська футбольна ліга (обмежена кількість квитків)

12:30 Обід перед грою (з презентацією генерального директора Malmö FF Нікласа Карлнена)

15:00 Malmö Redhawks проти Brynäs IF (включаючи візит тренера перед грою)

19:30 Вечеря після гри

21:00 Skybar, презентація STATHLETES

 • Понеділок, 3 жовтня

EHC Hockey Business Forum 09:30 – 15:30

ПРЕЗЕНТАЦІЇ ТА ПІДТВЕРДЖЕНІ СПІКЕРИ

 • ДЖОНІ ОДУЯ: Хокей має знайти нову демографію — або ризикує зникнути
  Дворазовий володар Кубка Стенлі з «Чикаго» та срібний призер Олімпійських ігор пояснить, чому довготривале існування хокею залежить від того, чи спорт розширить свою демографію за межі традиційної демографії.
 • МАРК БРЕДЛІ : Ключ до майбутнього зростання — бути більше, ніж хокейним клубом
  Експерт із залучення клієнтів і вболівальників і засновник Fan Experience Company стверджує, що нам потрібно переглянути мету наших хокейних клубів. Щоб забезпечити майбутнє, клуби повинні робити більше, ніж просто грати в гру.
 • ФЛОРЕНЦІЯ ШЕЛЛЛІНГ : Хокейна операція — налаштуйтеся на майбутні роки
  Чотириразова олімпійка зі Швейцарії та бронзова призерка 2014 року питає, чому північноамериканські клуби набагато кращі за європейські, коли справа доходить до найму жінок у хокейні операції, а також у процесі , добре використовуючи гендерні якості.
 • ІДО РАТЗОН: розкриття повного потенціалу медіа-прав у хокеї.
  Експерт з розвитку бізнесу WSC Sports проведе сесію для лідерів про те, як зміни в звичках споживання спорту змушують уболівальників дивитися на улюблений вид спорту по-новому, а також надасть свіжі тематичні дослідження від провідних ліг у світі.
 • ЕРІК ВІЛЛАНДЕР: Правління клубу може заощадити мільйони, ставлячи правильні запитання
  генеральному директору Молодіжний тренер і бізнес-консультант вважає, що правління професійного клубу ПОВИННО ставити генеральному директору/спортивному директору правильні запитання про виступи команди, поки не пізно. Інструмент дошки: індикатори LEAD. Хто вони?
 • ТОМ КЕЛЛХАЙМ: приймаючий «Мальме Редгокс» — прагне реалізувати величезний потенціал
  клубу. Віце-президент клубу SHL розповість історію клубу, його бізнес-модель і те, як клуб з однієї з найбільш експансивних областей у Скандинавії планує підвищити свій статус і залишити бурхливе життя в SHL.
 • СТАНІС ЕЛЬСБОРГ : У тіні України — чому спорт потребує підвищення етичних стандартів
  . Старший аналітик Play The Game проведе презентацію про те, чому спортивні федерації, ліги, клуби та гравці зобов’язані діяти, а не лише говорити, коли справа стосується підвищення етичних стандартів у міжнародному спорті.
 • ДАНІЕЛЬ КОХ: Як клуб із міста з населенням 28 000 жителів став чемпіоном Європи
  . Генеральний директор чемпіона КХЛ Регле БК розповість про те, як клуб розширив свою базу обслуговування, щоб стати хокейною державою, незважаючи на те, що він був оточений футболом, і про економіку цього сенсаційного зростання до слави.
 • МІКАЕЛЬ СУЕРЕН: Чому SDHL є першою у світі жіночою лігою, яка грає з перевіркою тіла
  . Університетський дослідник зруйнує загальноприйнятий консенсус щодо того, що гра без перевірки тіла призведе до менших струсів мозку, і чому насправді немає причин, чому жінки повинні грати в хокей за іншими правилами книга.
 • ШИМОН ШЕМБЕРГ: Прийміть пониження (і підвищення) — джерело життя європейського командного спорту
  . Дотримуючись минулорічних « 12 правил для успішного хокейного клубу », керуючий директор EHC виступатиме за просування та пониження для хокейних ліг, а також пониження до нижчий дивізіон може перетворитися на щось хороше.
 • НІКЛАС КАРЛНЕН: : « Мальме ФФ» — гігант у Швеції, аутсайдер у Європі
  . Генеральний директор вищого шведського футбольного клубу розповість про особливу ситуацію «Мальме» в європейському футболі, роль клубу в Мальме з демографічними проблемами — і про те, що альянс футбольних клубів ECA робить для свого члена клуби. (В недільний обід)
 • РОБЕРТ ХЕДЛУНД: Жіночий професійний хокей — не лише заради рівності, це може бути гарним бізнесом
  . Керівник комунікацій Luleå Hockey — п’ятиразових чемпіонок Швеції серед жінок — представить вражаючу жіночу програму клубу та розповість, чому жіноча команда є хорошим бізнесом у Лулео .