Федерація баскетболу України проведе прес-конференцію з нагоди початку нового сезону - Sport & Business Club Ukraine
17099
post-template-default,single,single-post,postid-17099,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Федерація баскетболу України проведе прес-конференцію з нагоди початку нового сезону

Федерація баскетболу України проведе прес-конференцію з нагоди початку нового сезону

Найближчими вихідними в Україні стартує баскетбольний сезон у чоловічій Суперлізі Parimatch. З цієї нагоди Федерація баскетболу України запрошує журналістів на специальний медіа-захід.

Пресконференція відбудеться 20-го жовтня о 13:00 у приміщенні першого інноваційного парку України – UNIT.City, за адресою м. Київ, вулиця Дорогожицька 3.

Серед спікерів прес-конференції Міністр молоді та спорту України – Вадим Гутцайт, президент ФБУ – Михайло Бродський, генеральний секретар ФБУ – Володимир Драбіковський, та гравець київського Будівельника – Володимир Конєв.

Серед головних тем:

–  Проведення спортивних заходів у період війни,

–  Спонсорство в українському баскетболі,

–  Виступ збірної України на останньому чемпіонаті Європи та майбутні вікна кваліфікації чемпіонату cвіту 2023.

Ще однією важливою темою буде соціальна місія спорту та допомога Збройним силам України. Також збірна України представить амбасадора команди, який підтримуватиме національну команду під час вирішальних матчів кваліфікації до чемпіонату cвіту-2023, які українці відіграють у листопаді та лютому.

Для акредитації журналістів звертайтесь за телефоном +380 50 464-3736 або за електроною поштою mediaukrbasket[at]gmail.com.