Федерація сквошу України проводить збір коштів для поїздки п'ятьох збірних на Чемпіонат Європи - Sport & Business Club Ukraine
17278
post-template-default,single,single-post,postid-17278,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Федерація сквошу України проводить збір коштів для поїздки п’ятьох збірних на Чемпіонат Європи

Федерація сквошу України проводить збір коштів для поїздки п’ятьох збірних на Чемпіонат Європи

Федерація сквошу України організовує збір коштів від залучення меценатів та асоційованих членів.

Усі зібрані кошти будуть скеровані на один з основних напрямків ініціативи – поїздку п’яти збірних на Чемпіонати Європи. Це, зокрема: Жіночий командний Чемпіонат Європи; Чоловічий командний Чемпіонат Європи; Командний Чемпіонат Європи серед юніорів до 15 та до 17 років; Командний Чемпіонат Європи серед юніорів до 19 років.

Для цього українським спортсменам необхідно зібрати 50 000 євро.

Механіка програми

Кожен, хто прагне долучитися до ініціативи ФСУ та підтримати вітчизняні збірні зі сквошу, може зробити свій внесок, ставши асоційованим членом Федерації, або зробивши донат на будь-яку суму.

Асоційоване членство. Розмір вступного внеску – 500 грн/рік, що значно підвищіть наші шанси на участь в європейських змаганнях.

Для цього потрібно заповнити заявку на вступ та зробити річний внесок в розмірі 500 грн.

Номер карти: 5169 3305 2074 5529. Обов’язково необхідно зазначити призначення призначення платежу у наступному форматі:

ПІБ внесок за асоційоване членство 500 грн

Донати. Розмір благодійного внеску може бути будь-яким, від «горнятка кави» до повного покриття вступних внесків на чемпіонат Європи.

Для цього потрібно зробити грошовий переказ на будь-яку зручну для Вас сумму на номер карти 5169 3305 2074 5529.

В полі “призначення платежу” необхідно вказати наступне:

ПІБ донат на ЧЄ-2023

Спонсорство. Якщо ви бажаєте взяти участь у допомозі спорту, що швидко розвивається, або знаєте про компанію, яка, на вашу думку, може зацікавитися в меценатстві нашого виду спорту, надішліть електронний лист на info@squash.ua або напишіть у приватні повідомлення на сторінку Федерації у Facebook.

Допомога від Міністерства молоді та спорту України складає 500 000 грн, але отримати збірній іх вдасться лише по поверненню з поїздки, тобто по факту.

Дата закінчення збору – 28 лютого 2023 року.

Детальніше про перелік змагань та необхідні кошти на участь в Чемпіонатах Європи-2023.