Футболка з автографом найдорожчого українського футболіста на аукціоні! - Sport & Business Club Ukraine
17267
post-template-default,single,single-post,postid-17267,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Футболка з автографом найдорожчого українського футболіста на аукціоні!

Футболка з автографом найдорожчого українського футболіста на аукціоні!

Sport&Business Club Ukraine спільно з благодійною організацією B42KON розпочинають черговий аукціон для збору коштів на машину швидкої допомоги для захисників України.

Цього разу на аукціон виставлено футболку з автографом ньюзмейкера останніх тижнів в українському футболі, найдорожчого трансферу в історії України – Михайла Мудрика!

Це спеціальна футболка збірної України, виготовлена для матчу Лігі Націй між Україною та Шотландією (0:0), що відбувся 27 вересня 2022 року. 

Мінімальний крок підвищення – 500 грн. Взяти участь в аукціоні можна за посиланням https://www.instagram.com/p/Cnew9JFrBl1 до 21:00 20 січня. 

Якщо ставку буде зроблено менш ніж за 15 хвилин до завершення аукціону, його буде продовжено ще на 10 хвилин після кожної наступної ставки.

Також ви можете допомогти захисникам України, не беручи участь в аукціоні.

Для цього перекажіть будь-яку суму на окрему банку SBC за посиланням https://send.monobank.ua/jar/Tg8TW1Jjt або на аккаунт PayPal sbc_ukraine@proton.me (USD), та зробіть свій внесок в придбання машини швидкої допомоги!