ХК «Крижані Вовки» спільно з Sport&Business Club Україна представили енергетичний напій - Sport & Business Club Ukraine
17167
post-template-default,single,single-post,postid-17167,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

ХК «Крижані Вовки» спільно з Sport&Business Club Україна представили енергетичний напій

ХК «Крижані Вовки» спільно з Sport&Business Club Україна представили енергетичний напій

Одним з напрямів Sport&Business Club Україна, як маркетингової агенції, є розробка продуктового стилю та брендінгу. В листопаді 2022 року на ринку був представлений новий енергетичний напій ICE WOLVES, етикетку якого було розроблено командою СБК.

Рецептуру енергетиків було вдосконалено спеціально з урахуванням сучасних потреб спортсменів. 

Олексій Брага, CEO Sport&Business Club Україна:

– Такі продукти є важливими для клубів, ліг та федерацій, вони активізують залучення вболівальників та підвищення лояльності до бренду. Клуб має бути всюди для своїх фанатів – в інтернеті, в магазині, вдома. Так, це потребує інвестицій, але таким чином можна виходити на якісно новий рівень з точки зору маркетингу та власної впізнаваності.

Ми раді що хокейний клуб «Крижані Вовки» долучився до нас та випустив на ринок такий якісний продукт. Для нас це став вже другий кейс співпраці щодо розробки стилю продукта для клубів – раніше вже було представлено пиво, як колаборацію найбільшого крафтового виробника Україна Varvar та СК «Сокіл».

Андрій Хапков, президент ХК «Крижані Вовки»:

– Наразі спорту в Україні дуже важко, як і будь-якій іншій галузі. А хокей ще й дуже залежний від електрики, адже підтримання льоду на арені має бути майже безперервним. Тож ми вирішили зробити паузу в хокеї, але бути “в процесі” та допомогти спортсменам.

Зокрема, розробивши енергетичний напій, ми хочемо щоб люди бачили наш бренд. Спортсмени проводять високоінтенсивні інтервальні тренування з короткими перервами між вправами, тож на перший план виходить якість підготовки до вправ та якість відновлення після занять спортом. Через унікальну рецептуру енергетика ми вирішили їм допомогти в цьому прагненні.

Енергетичний напій ICE WOLVES вже можна придбати в магазинах України. З питань реалізації продукта та/або щодо розробки індивідуального стилю звертайтесь за електроною адресою sportbclub@gmail.com.