Компанія iWorkinSport представила результати опитування про найбільш привабливих роботодавців у спорті - Sport & Business Club Ukraine
17457
post-template-default,single,single-post,postid-17457,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Компанія iWorkinSport представила результати опитування про найбільш привабливих роботодавців у спорті

Компанія iWorkinSport представила результати опитування про найбільш привабливих роботодавців у спорті

iWorkinSport — це глобальний хаб для всього, що стосується кар’єри, найму та освіти у спорті.

Компанія об’єднує та надає рішення та можливості всім зацікавленим сторонам у сфері розвитку кар’єри в спорті – кандидатам, роботодавцям, працівникам, студентам, академічним програмам, спеціалістам, кадровим агентствам, консультантам, кар’єрним тренерам тощо. Вона також виробляє, агрегує та курує вміст і знання, що стосуються кар’єри в спорті.

iWorkinSport було створено у 2017 році з метою організації першого по-справжньому міжнародного ярмарку вакансій, присвяченого спортивній індустрії. Це дозволяє деяким із найвідоміших організацій зустрічатися, брати співбесіди та набирати студентів і випускників найпрестижніших програм спортивного менеджменту в світі. Останній такий ярмарок відбувся 2-3 червня 2023 року.

Там, зокрема, був представлений звіт про найбільш привабливих роботодавців у 10 категоріях (футбольні клуби, спортивні команди, спортивні ліги, технічні компанії, маркетингові агенції тощо), та проаналізовано поточні бажання та вимоги від кандидатів до майбутнього роботодавця.

Повний звіт (58 сторінок, 15 мб) доступний за посиланням.