Kremen TV – технічний партнер конференції зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine - Sport & Business Club Ukraine
18717
post-template-default,single,single-post,postid-18717,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Kremen TV – технічний партнер конференції зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine

Kremen TV – технічний партнер конференції зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine

Sport&Business Club продовжує діяльність, спрямовану на об’єднання представників спорту, бізнесу та засобів масової інформації.

Технічним партнером всеукраїнської маркетингової конференції SBC Summit стала компанія Kremen TV, яка займається організацією та супровідом прямих трансляцій спортивних подій.

Kremen TV має великий досвід зйомкі національних змагань з веслування на байдарках і каное, легкої атлетики, греко-римської боротьби, та плавання, тривалий час знімає матчі Професіональної футбольної ліги та змагань з хокею.

«Це важливе співробітництво, адже разом з Kremen TV ми зможемо показати виступи спікерів для тих, хто знаходиться не в Києві, та не має можливості приїхати. Організаційна підготовка до SBC Summit продовжується, тож очікуйте на подальші новини», – прокоментував CEO Sport&Business Club Олексій Брага.

Квитки на SBC Summit можна придбати на Kontramarka.ua. Наступне підвищення цін відбудеться 18 квітня.