Ліга TMS презентувала проєкт TMS HUB для реабілітації військових з ампутаціями - Sport & Business Club Ukraine
17855
post-template-default,single,single-post,postid-17855,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Ліга TMS презентувала проєкт TMS HUB для реабілітації військових з ампутаціями

Ліга TMS презентувала проєкт TMS HUB для реабілітації військових з ампутаціями

Підтримка військових після повернення з зони бойовиї дій фактично життєво необхідна. Дієвий спосіб реабілітації поранених військовослужбовців знайшли у ком’юніті TMS HUB, презентація якого відбулась 21 вересня. Партнером заходу виступив Sport&Business Club Україна.

TMS HUB – це простір для важкопоранених військових, які можуть проходити реабілітацію та відновлення через спорт. Засновник TMS HUB Артем Кузьміч навчався в Бразилії в академії, де тренуються лише спортсмени з різними групами інвалідності, там і народилась ідея зробити такий саме простір в Україні:

– Через півтора роки після ампутації я випадково потрапив в зал на тренування з бразильського джиу-джитсу, і з першого тренування я зрозумів що мені це підходить, тому що на тренування я не маю носити протез – все тренування ти проводиш з тим, що ти маєш. В цьому і полягає плюс цього виду спорту.

Олег Іскра, головний тренер TMS HUB, розповів про особливий підхід до тренувань: «Кожна ампутація є унікальною, до кожного необхідний індивідуальний підхід, треба підбирати техніку під кожного спортсмена окремо. Тому що люди, які мають ампутацію, вони не можуть робити повністю всі рухи, і тренер не може відчути наскільки людина не може зробити якийсь конкретний прийом. Треба методом перебору знаходити, що людині комфортно робити, і що вона може використовувати в реальних сутичках».

В планах TMS HUB – займатись реабілітацією військових не лише в Києві, а й по всій Україні.

Сюжет телеканалу Ukraine World News про захід: