Майже тисяча учасників відвідали SBC Kids Sports Fest, якій зібрав 12 видів спорту - Sport & Business Club Ukraine
17868
post-template-default,single,single-post,postid-17868,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Майже тисяча учасників відвідали SBC Kids Sports Fest, якій зібрав 12 видів спорту

Майже тисяча учасників відвідали SBC Kids Sports Fest, якій зібрав 12 видів спорту

30 вересня в Києві в рамках Європейського тижня спорту відбувся SBC Kids Sports Fest, організований Sport&Business Club Україна разом з ФК «Локомотив», за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Укрзалізниці та ГУНП України в Київській області.

Водним партнером заходу виступили ТМ «Прозора» та ТМ «Живчик».

Учасниками заходу стали діти, які є переселенцями з зони бойових дій, дітьми співробітників поліції, що є переселенцями або учасниками бойових дій, та діти поліцейських, які загинули під час виконання службових обов’язків.

Відкрив фестиваль Міністр молоді та спорту, Президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт, який звернувся до всіх батьків і дітей з закликом займатись спортом для підтримки здоров’я, та подякував організаторам за можливість дітям спробувати різноманітні види спорту на одній локації.

Також Вадим Гутцайт вручив відзнаки від Національного олімпійського комітету України в Донецькій області найкращим спортсменам серпня – Андрію та Артему Гарбарам, і їх тренеру Юрію Бірюкову. На чемпіонаті Європи з тхеквондо спортсмени виграли золоту та бронзові медалі відповідно, а на турнірі в Талліні обидва вибороли золоті медалі в різних вагових категоріях.

З мотиваційними зверненнями до дітей виступили прославлені українські спортсмени – 7-разовий чемпіон світу з боксу за версією WBA Артем Далакян, бронзовий призер ОІ-2008, старший тренер національної збірної України з греко-римської боротьби Армен Варданян та 2-разовий срібний призер чемпіонатів світу з греко-римської боротьби Ярослав Фільчаков.

Після церемонії відкриття, протягом двох годин діти могли займатись 12 видами спорту:

 

По завершенні серії тренувань, відбувся концерт за участі сучасних українських виконавців Софії Єгорової, DISCOMAN та зірки TikTok Вови Цигана, який збирає мільйони переглядів у своїх відео.

Генеральний директор Sport&Business Club Україна Олексій Брага підбив підсумки SBC Kids Sports Fest:

– Нас дуже тішить, що в останні теплі дні року стільки людей привели дітей спробувати різноманітні види спорту на SBC Kids Sports Fest. Зараз дітям необхідно знаходити емоційну розгрузку в чомусь, особливо це стосується дітей-переселенців, які виїхали з рідних домівок та зараз мають адаптуватись в інших регіонах нашої країни. І спорт в цьому дуже допомагає.

Багато батьків брали контакти дитячих шкіл та клубів, представлених сьогодні на фестивалі. Тож ми сподіваємось, що серед наших маленьких гостей сьогодні були майбутні чемпіони та зірки спорту. Дякуємо нашим друзям, які допомогли в організації цього свята!

Sport&Business Club Україна дякує ведучому фестивалю Миколі Матросову і фотографу Алексу Мартиросяну, та партнерам заходу: відділенню НОК України в Донецькій області, БО «БФ Надії Вовк «Берегиня», чемпіонату м. Києва з баскетболу А-Ліга та особисто Денису Євдокименко, компанії «Оболонь» та телеканалам Ukraine World News та XSPORT