Максим Сікора стане ведучим конференції зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine - Sport & Business Club Ukraine
18880
post-template-default,single,single-post,postid-18880,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Максим Сікора стане ведучим конференції зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine

Максим Сікора стане ведучим конференції зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine

16 травня 2024 року відбудеться Всеукраїнська конференція зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine. Це профільний захід для тих, хто працює в спорті, та хоче мати сучасну експертизу в галузі.

Подія буде цікавою представникам спортивного світу: менеджерам та керівникам клубів, ліг та федерацій, тим, хто відповідає за маркетинг в бізнес-структурах, спортсменам, а також студентам та будь-кому, хто хочу здобути навички співпраці зі спортивними організаціями.

Захід проведе ведучий телеканалу «Ми – Україна» Максим Сікора. Кар’єру в медіагалузі він розпочав у 2000 році. За цей час обіймав посади редактора, шеф-редактора, сценариста, кореспондента і ведучого.

15 хвилин на спорт – саме за таким правилом живе Максим Сікора. Щодня він підтягується на турніку, віджимається, ходить до басейну. А також Максим палкий уболівальник футболу.

Нагадаємо, що телеканали «Ми – Україна» та «Ми–Україна+» стали інформаційними партнерами SBC Summit Ukraine.

SBC Summit Ukraine відбудеться 16 травня 2024 року в іноваційному центрі UNIT.CITY (м. Київ, вул. Дорогожицька 3, корпус В12). Більш детальна інформація на сайті SportBusiness Media.

Квитки на захід – на Kontramarka.ua.