Медіапроєкт Ukraine World News та Sport&Business Club запускають токшоу Sport Business Time - Sport & Business Club Ukraine
18895
post-template-default,single,single-post,postid-18895,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Медіапроєкт Ukraine World News та Sport&Business Club запускають токшоу Sport Business Time

Медіапроєкт Ukraine World News та Sport&Business Club запускають токшоу Sport Business Time

Спортивна індустрія у 2024 році – це галузь з великим потенціалом. Це професійні, аматорські та дитячо-юнацькі команди, спортивні товари, спортивне харчування, азартні ігри, кіберспорт, спортивне право, блогери, агенти, тренери та багато інших складових, залучених у загальний процес.

Sport&Business Club, який об’єднує представників спорту, бізнесу й медіа, та медіапроєкт Ukraine World News раді оголосити про запуск токшоу Sport Business Time, яке виходитиме в ефірі телеканалу ТАК TV.

Ведучі Sport Business Time спілкуватимуться в сучасній студії з гостями та представниками Sport&Business Club – топ-менеджерами бізнес-компаній та спортивних організацій, відомими спортсменами та менеджерами національних федерацій. В ефірі телеканалу ТАК TV токшоу виходитиме щотижня.

Гостями прем’єри Sport Business Time стануть провідні українські спортсмени, амбасадори конференції зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine. Нагадаємо, що захід відбудеться 16 травня в київському UNIT.CITY.

У пілотному випуску візьмуть участь:

  • Станіслав Горуна – бронзовий призер ОІ з карате, чемпіон Європи 2021 року, переможець Всесвітніх ігор 2017 року та Європейських ігор 2019 року
  • Катерина Садурська – 4-разова рекордсменка й чемпіонка світу з фрідайвінгу, дворазова чемпіонка Європи та 3-разова бронзова призерка чемпіонатів світу з артистичного плавання
  • Арам Фаніян – чемпіон світу з боксу за версією WBF у першій напівсередній вазі
  • Юрій Чебан – дворазовий олімпійський чемпіон із веслування на каное, дворазовий чемпіон світу

Дивіться Sport Business Time 16 травня в ефірі телеканалу ТАК TV о 18.00. Трансляція доступна на супутнику Astra-4А та на 40 ОТТ-платформах, зокрема на MEGOGO (https://megogo.net/ru/tv/channels/23632517-tak-tv-online.html)

«Сьогодні ми розширюємо співпрацю з нашим давнім партнером. Це нова можливість для бізнесу та спорту бути присутнім в ефірі телебачення, і ми дякуємо медіапроєкту Ukraine World News за розуміння важливості розвитку цього напрямку», – прокоментував запуск нового проєкту CEO Sport&Business Club Олексій Брага.

Попри війну потрібно докладати зусилля, щоби популяризувати, розвивати та підтримувати спорт в країні, – так у медіапроєкті Ukraine World News окреслили завдання токшоу Sport Business Time в ефірі телеканалу ТАК TV.«Сьогодні спорт – це доступний та корисний спосіб підтримувати та розвивати себе. Він допомагає долати стреси, хвилювання та є важливим кроком до відновлення як захисників, так і тих, хто їх підтримує. Проте і сам спорт потребує підтримки, захисту та інвестицій. Саме для цього в ефірі токшоу Sport Business Time зустрічатимуться спортсмени, менеджери та соціально відповідальний бізнес. Саме вони і заряджатимуть Україну на спорт», – головний редактор телеканалу ТАК TV та медіапроєкту Ukraine World News Сергій Харченко.