На аукціон виставлено м'яч з автографами гравців київського «Динамо» - Sport & Business Club Ukraine
17491
post-template-default,single,single-post,postid-17491,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

На аукціон виставлено м’яч з автографами гравців київського «Динамо»

На аукціон виставлено м’яч з автографами гравців київського «Динамо»

Sport&Business Club Ukraine спільно з благодійною організацією B42KON розпочинають нову серію аукціонів.

Мета – збір 105 000 грн на виготовлення та встановлення нового спортивного майданчика у Центральному клінічному госпіталі Державної прикордонної служби. 

Перший аукціон – м’яч з автографами гравців «Динамо». Свої підписи на м’ячі залишили Сергій Сидорчук, Георгій Бущан, Олександр Караваєв, Владислав Кабаєв, Олександр Тимчик, Олександр Андрієвський, Олександр Сирота, Максим Дячук, Руслан Нещерет та Валентин Моргун.

Мінімальний крок підвищення – 500 грн. Взяти участь в аукціоні можна до 21:00 16 січня за посиланням: https://www.instagram.com/p/CtZeyC7rPkk.

Якщо ставку буде зроблено менш ніж за 15 хвилин до завершення аукціону, його буде продовжено ще на 10 хвилин після кожної наступної ставки.

Ви можете допомогти збору, не приймаючи участь в аукціоні. Посилання на банку для поповнення окремого рахунку: https://send.monobank.ua/jar/5ERiM86iQg.

Також збір можна підтримати переказом на PayPal (sbc_ukraine@proton.me).