На аукціон виставлено унікальну футболку збірної України з автографом Олега Блохіна - Sport & Business Club Ukraine
17237
post-template-default,single,single-post,postid-17237,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

На аукціон виставлено унікальну футболку збірної України з автографом Олега Блохіна

На аукціон виставлено унікальну футболку збірної України з автографом Олега Блохіна

Sport&Business Club Ukraine спільно з благодійною організацією B42KON розпочинають черговий аукціон для збору коштів на машину швидкої допомоги для захисників України.

Спеціально для нього, свій автограф на футболці збірної України поставив Олег Блохін – легендарний футболіст і тренер, володар «Золотого м’яча» (1975).

Цей лот передали донька Олега Володимировича Ірина Блохіна с чоловіком Олексієм Бринзаком. Ексклюзивно для аукціону, цю футболку виготовили партнери Sport&Business Club Україна, компанія Joma, за що окрема подяка Андрію Ганіну.

Мінімальний крок підвищення – 500 грн. Взяти участь в аукціоні можна до 21:00 31 грудня за посиланням https://www.instagram.com/p/CmrlVORrFYU.

Якщо ставку буде зроблено менш ніж за 15 хвилин до завершення аукціону, його буде продовжено ще на 10 хвилин після кожної наступної ставки.

Також ви можете допомогти захисникам України, не беручи участь в аукціоні.

Для цього перекажіть будь-яку суму на окрему банку SBC за посиланням https://send.monobank.ua/jar/Tg8TW1Jjt або на аккаунт PayPal sbc_ukraine@proton.me (USD), та зробіть свій внесок в придбання машини швидкої допомоги!