На найбільшому фестивалі Києва цього літа буде безкоштовний вхід для дітей до 12 років та військових - Sport & Business Club Ukraine
17426
post-template-default,single,single-post,postid-17426,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

На найбільшому фестивалі Києва цього літа буде безкоштовний вхід для дітей до 12 років та військових

На найбільшому фестивалі Києва цього літа буде безкоштовний вхід для дітей до 12 років та військових

На початку літа в Києві пройде перший з п’яти фестивалів серії «Стадіон Культури», яка поєднує в собі музикальну, культурну, соціальну та благодійну складові.

На території фестивалю будуть розміщені розважальні зони для дітей та дорослих, зони лаунж-відпочинку, а окремою частиною фестивалю стане проведення лекцій та клубів від фахівців з мистецтва, гастрономії, літератури, спорту та кіно.

На головній сцені фестивалю протягом 3-4 червня будуть виступати відомі українські артисти, серед яких Олег Скрипка та гурт «Воплі Відоплясова», LATEXFAUNA, Cape Cod, учасник національного відбору на Євробачення-2022 – гурт «Our Atlantic», Denys Vnuk та інші.

На честь Дня захисту дітей, який відзначається 1 червня, вхід на «Стадіон Культури» буде безкоштовним для всіх дітей до 12 років, за умови надання свідоцтва про народження.

Крім того, на першому заході 3-4 червня «Стадіон Культури» допомагає закрити збір для відновлення оселі сім’ї військового Романа Голода з Чернігівської области, будинок якого зруйнований вщент.

На підтримку військових, які боронять Україну, та завдяки яким фестиваль відбувається взагалі, вхід для українських захисників та захисниць на «Стадіон Культури» також буде безкоштовним при наданні посвідчення учасника бойових дій.

Вартість вхідного квитка на 1 фестивальний день складає 200 грн онлайн, та 250 грн в касі в день заходу. Придбати квитки можна на сайтах Concert.ua та Ticketsbox.

Адреса «Стадіону Культури» – пр. Академіка Глушкова, 9. Найближча станція метро – «Іподром», яка працює як укриття під час повітряних тривог.