На SBC Summit Ukraine зібрали 75 000 грн на дрони для ЗСУ - Sport & Business Club Ukraine
18934
post-template-default,single,single-post,postid-18934,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

На SBC Summit Ukraine зібрали 75 000 грн на дрони для ЗСУ

На SBC Summit Ukraine зібрали 75 000 грн на дрони для ЗСУ

16 травня у столичному UNIT.CITY відбулась перша всеукраїнська конференція зі спортивного маркетингу для профільного обміну досвідом та нетворкінгу SBC Summit Ukraine. Її учасниками стали понад 350 гостей – представники спортивних організацій, бізнес-компаній та медіа.

Власним досвідом та ідеями поділилися понад 35 спікерів, які багато років повʼязані зі спортом та галуззю спортивного маркетингу, і мають у ній непересічні здобутки.

По завершенні виступів спікерів відбулись благодійні аукціони – лоти надали керівник управління спортивних проєктів «1+1 Media» Данило Щестюк та головний редактор «ПРОФУТБОЛ Digital» Володимир Звєров. Серед всіх присутніх було розіграно футболку Віктора Циганкова з автографом та дві перчатки з автографом Олександра Усика.

Новим власником футболки українського гравця «Жирони» за 15 000 грн став представник групи Starlight Media Леонід Веселков, а перчатки з автографом Олександра Усика розділили між собою співзасновниця Perspectiva Films Ніка Остратюк та партнер юридичної фірми ETERNA LAW Артем Кузьменко.

75 000 грн, які було зібрано на цих аукціонах, було спрямовано на закупівлю дронів для одного з підрозділів ЗСУ.