Національна платформа доброчесності спорту та ГО «Грай Чесно» запрошують спортивні клуби, ДЮСШ, ліги та федерації до співробітництва - Sport & Business Club Ukraine
17564
post-template-default,single,single-post,postid-17564,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Національна платформа доброчесності спорту та ГО «Грай Чесно» запрошують спортивні клуби, ДЮСШ, ліги та федерації до співробітництва

Національна платформа доброчесності спорту та ГО «Грай Чесно» запрошують спортивні клуби, ДЮСШ, ліги та федерації до співробітництва

Чесність українського спорту є надважливим фактором для його розвитку, і зацікавлені в цьому мають бути всі – від гравців та тренерів, до національних федерацій, ліг та спонсорів.

Національну платформу доброчесності спорту було створено у 2021 році з метою протидії маніпулюванням спортивними змаганнями, з метою захисту цілісності спорту та спортивної етики.

Крім координації питань боротьби з маніпулюваннями спортивними змаганнями, збору, аналізу та передачі інформації про аномальні та підозрілі ставки, ключовим завданням Наіцональної платформи доброчесності спорту також є здійснення заходів з підвищення обізнаності про небезпеку маніпулювань спортивними змаганнями та наслідки для спортивної спільноти.

Sport&Business Club Україна, разом з ГО «Грай Чесно» та Національною платформою доброчесності спорту, запрошують всіх бажаючих представників професійних спортивних клубів, національних федерацій, професійних ліг та ДЮСШ до проведення просвітницьких тренінгів з питань запобігання маніпуляціям в спорті!

Питання, які розглядаються під час проведення тренінгу:

  • визначення маніпуляції в спорті, її роль у спортивних змаганнях та можливі наслідки
  • запобігання недобросовісним діям, що впливають на результати змагань
  • методи впливу маніпуляторів на спортсменів, як розпізнати та уникнути такого втягнення
  • необхідні дії спортсменів при отриманні недобросовісних пропозиції

Тренінг має суто практичний напрям, та викладається професійними спортсменами та менеджерами, які мають відповідний досвід та знають ситуацію зсередини.

Тренінг проводиться переважно офлайн, проте за необхідності можливо також проведення в режимі відеоконференції. Тривалість – 45-60 хвилин.

Для проведення тренінгу у спортивній організації, яку ви представляєте, необхідно заповнити форму за посиланням.