Напередодні фіналу ЧС з футболу пройшов четвертий бранч від Sport&Business Club - Sport & Business Club Ukraine
17200
post-template-default,single,single-post,postid-17200,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Напередодні фіналу ЧС з футболу пройшов четвертий бранч від Sport&Business Club

Напередодні фіналу ЧС з футболу пройшов четвертий бранч від Sport&Business Club

18 листопада у барі НЕЙБ пройшов четвертий бранч від Sport&Business Club. Учасники розповіли про власні проекти, пов’язані зі спортом та бізнесом, поділилився планами на майбутнє та власними напрацюваннями. Зустріч пройшла в дружній, неформальній обстановці, та завершилась переглядом фіналу чемпіонату світу з футболу.

Микола Матросов, теле- та радіоведучий, шоумен, зазначив важливість подібних заходів:

– Спорт в Україні і раніше не був серед приорітетів, а зараз й подавно. Але ми, всі ті, кому спорт не байдужий, маємо триматись разом. Адже після закінчення війни увага глядачів з часом повернеться до спорту та іншого розважального контенту. Тож такі зустрічі важливі, адже вони є місцем, де однодумці можуть розповісти про наболіле, познайомитись з новими людьми та просто добре провести час.

Сподіваюсь, що таких бранчей з часом буде більше!

Дмитро Лазарев, представник компанії «Дельтаспорт Україна» (Nike, Bauer), розповів про емоції від бранчу:

– Дуже вдячний організаторам за запрошення, які в непростий для усіх нас час намагаються розвивати спорт і об’єднувати людей. Щиро радий побачити тих, кого знаю багато років, а також познайомитися с новими людьми.

Почув цікаві кейси про те, як під час війни бізнес функціонує, знаходить нові сегменти, будує плани на майбутнє, а також допомагає країни та армії. Це дійсно надихає. Маю надію отримати запрошення наступного разу, хотілося б повернутися до довоєнних форматів.

Бажаю усім нам найшвидшої перемоги і добра!

Юрій Юрченко, адвокат в сфері спорту, керуючий адвокатського бюро «Юрченко Юрій та партнери», також відзначив синергетичний ефект від таких зустрічей:

– Щиро вдячний організаторам клубу та заходу за дану ініціативу та приємну атмосферу спілкування в колі однодумців в сфері спорту. Вельми цікаво чути колег про їх досвід та результати, про їх шлях. Обмін досвідом і успіхом, як і помилками – це завжди корисно і допомога в практичній діяльності кожного з нас.

Ми одночасно об’єднані спортом і в той же час різнобічно досвідчені в різних сферах, що може і має надати відповідний синергетичний ефект як для спорту загалом так і для кожного з учасників клубу, зокрема. Спорт від таких ініціатив та заходів тільки виграє.

Можливо, і, сподіваюсь, що за участі учасників СБК, й будуть згодом в Україні заходи рівня ЧС-2022, яскравий фінал якого ми спостерігали разом зі всім світом вчора. ЧС з футболу колись так само зароджувався в колі однодумців, в аналогічному СБК.

І черговий раз хочу нагадати всім про обов’язковий юридичний захист спорт/бізнес-проектів, починаючи з вірних формулювань в статутах та захисті авторських прав та ідей і брендів і до вивірених юридично-виписаних бізнес-процесів та руху коштів.

Сергій Кокташ, президент федерації з морського веслування у м. Київ, підкреслив, що формат бранчей додає мотивації:

Хочу висловити велику подяку організаторам, які об’єднали всіх нас заради однієї спортивної мети – Перемоги! Неодноразово відвідував цей захід, і кожного разу отримував нові корисні знайомства. Кожен з нас ділиться своїм бізнес досвідом та досягненнями і це мене особисто мотивує рухатися в одному напрямку з однодумцями.

Нагадаємо, що раніше хокейний клуб «Крижані Вовки» спільно з Sport&Business Club представили енергетичний напій.