Наступна зустріч Клубу відбудеться 28 травня: відкрито реєстрацію - Sport & Business Club Ukraine
18927
post-template-default,single,single-post,postid-18927,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Наступна зустріч Клубу відбудеться 28 травня: відкрито реєстрацію

Наступна зустріч Клубу відбудеться 28 травня: відкрито реєстрацію

Sport&Business Club Україна разом з генеральним партнером Клуба, iGaming-компанією FAVBET запрошують на чергову зустріч однодумців зі світу спорту, бізнесу та медіа!

Під час заходу спікери поділяться досвідом в сферах спортивного маркетингу та бізнесу. Також цього разу учасникам зустрічі буде запропонований новий формат “бізнес-знайомств”, де гості зможуть завести корисні зв’язки, знайти потенційних партнерів або клієнтів.

Спікери травневної зустрічі Sport&Business Club будуть анонсовані в нашому телеграм-каналі.

Вход на подію для учасників Sport&Business Club – за вільний донат від 250 грн. для всіх інших гостей мінімальний донат для участі в заході складає 500 грн.

Всі зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу Силам оборони України.

Захід відбудеться 28 травня за адресою м. Київ, вул. Дорогожицька 3 – UNIT City, кампус B8, зал UNIT.Core. Відкриття дверей – о 18:00, початок – о 18:30. УВАГА: КІЛЬКІСТЬ КВИТКІВ ОБМЕЖЕНА.

Реєстрація на зустріч за посиланням: https://eventmate.app/events/share/13d8d14e-5dc9-409d-a05c-cacfaf82a4f5?locale=uk.

Партнери зустрічі: ТМ Señor Cartel, енергетичний напій JETT, VODA UA, телеканали Ukraine World News та XSPORT, сайти Sport.ua, Football Hub та SportArena.com, платформа «Футбол 2.0» та Авторадіо.