Наступна зустріч Sport&Business Club відбудеться 21 лютого: відкрито реєстрацію - Sport & Business Club Ukraine
18469
post-template-default,single,single-post,postid-18469,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Наступна зустріч Sport&Business Club відбудеться 21 лютого: відкрито реєстрацію

Наступна зустріч Sport&Business Club відбудеться 21 лютого: відкрито реєстрацію

21 лютого о 18:30 (збір – о 18:00) Sport&Business Club Україна разом з генеральним партнером Клуба, i-Gaming компанією , проведе чергову зустріч однодумців зі світу спорту, бізнесу та медіа. 

Під час зустрічей спікери розбирають нові підходи до розвитку та популяризації спорту в Україні на прикладах успішних світових та європейських кейсів, а також діляться своїми напрацюваннями та досвідом у сфері спортивного маркетингу та бізнесу. Діяльність Sport&Business Club також має освітній та інформаційно-просвітницький характер для представників спорту, бізнесу та медіа.

Спікери будуть анонсовані в нашому телеграм-каналі.

Для членів Sport&Business Club, які заповнили анкету учасника заходів Клубу, вхід на подію – за вільний донат від 250 грн. Для тих, хто не заповнив анкету, вартість входу на захід складає 500 грн.

Всі зібрані кошти будуть спрямовані на придбання джипу для Державної прикордонної служби.

Захід відбудеться за адресою м. Київ, вул. Дорогожицька 3 – UNIT City, кампус B8, зал UNIT.Core. УВАГА: КІЛЬКІСТЬ КВИТКІВ ОБМЕЖЕНА.

Реєстрація на подію за посиланням: https://eventmate.app/events/share/d3a3f428-0a03-4e91-97c0-ffd181e584f0?locale=uk.

Партнери зустрічі: віскі Jack Daniels, ТМ Señor Cartel, VODA UA, телеканали Ukraine World News та XSPORT, сайти Sport.ua, Football Hub та SportArena.com.