Олексій Підченко: «Перемога в конкурсі була настільки несподіваною, що остаточно я повірив в це лише на наступний день» - Sport & Business Club Ukraine
18037
post-template-default,single,single-post,postid-18037,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Олексій Підченко: «Перемога в конкурсі була настільки несподіваною, що остаточно я повірив в це лише на наступний день»

Олексій Підченко: «Перемога в конкурсі була настільки несподіваною, що остаточно я повірив в це лише на наступний день»

12 жовтня в київському інноваційному центрі UNIT City відбулась чергова зустріч членів Sport&Business Club Україна, який об’єднує понад 700 представників спортивних клубів, ліг, федерацій та організацій, а також комерційних компаній та медіа-бізнесу.

В кінці зустрічі серед всіх, хто виконав умови конкурсу, організованого за підтримки компанії FAVBET, було розіграно приз – ігрову приставку Sony Playstation 5 з грою EA FC 24.

Переможцем конкурсу став виконавчий директор промоутерської компанії Top Boxing Generation Олексій Підченко, який розповів про атмосферу на заході та найближчі плани компанії:

– На зустрічі Sport&Business Club я був вперше, і хочу подякувати нашим Збройним Силам України, за те що ми можемо вільно та спокійно організовувати подібні заходи для підтримки та розвитку спорту. Щодо вражень – то мені дуже сподобався формат, організація заходу та дружня атмосфера.

Організатори дуже гарно виявили турботу про гостей. Була велика кількість знайомих партнерів, тих з ким працювали, працюємо, а можливо будемо працювати у майбутньому. 

Наша компанія Top Boxing Generation, у якій я обіймаю посаду виконавчого директора, є дуже амбітною та цілеспрямованою. По-перше, ми намагаємось здивувати своїх глядачів, а по-друге – робити все, щоб українського боксу було багато як в середині країни, так і за її кордонами. Сподіваємо здивувати вас нашими подіями як в цьому році, так і в 2024.

У подібному конкурсі я виграв вперше. Для мене це було настільки несподівано, що остаточно я повірив у це лише на наступний день. А зустрічі Sport&Business Club разом з колегами ми плануємо відвідувати постійно, і чекаємо на майбутні події.

Нагадаємо, що раніше було анонсовано захід Клуба в форматі бранча, який буде присвячений боротьбі з маніпулюванням спортивними змаганнями та останнім подіям у спортивному світі.