Перчатка новоспеченого чемпіона EBU у легкий вазі та чемпіона WBO International Дениса Берінчіка – на аукціоні! - Sport & Business Club Ukraine
17191
post-template-default,single,single-post,postid-17191,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Перчатка новоспеченого чемпіона EBU у легкий вазі та чемпіона WBO International Дениса Берінчіка – на аукціоні!

Перчатка новоспеченого чемпіона EBU у легкий вазі та чемпіона WBO International Дениса Берінчіка – на аукціоні!

Sport&Business Club Ukraine спільно з благодійною організацією B42KON розпочинають черговий аукціон для збору коштів на машину швидкої допомоги для захисників України.

Цього разу лотом стала перчатка з автографом українського чемпіона, боксера Дениса Берінчика. У своєму бою, який відбувся 3 грудня, Берінчик одержав впевнену перемогу, захистив титул чемпіона за версією WBO International та додав до свого послужного списку титул чемпіона Європи за версією EBU у легкій вазі.

Крім того, серед нагород українського боксера є срібна медаль Олімпійських ігор (2012) та бронзова нагорода Універсіади (2013).

Взяти участь в аукціоні можна за посиланням: https://www.instagram.com/p/CmHSBVhrfBA.

Ставки приймаються до 21:00 17 грудня. Мінімальний крок підвищення складає 500 грн. Якщо ставку буде зроблено менш ніж за 15 хвилин до завершення аукціону, його буде продовжено ще на 10 хвилин після кожної наступної ставки.

Також ви можете допомогти захисникам України, не беручи участь в аукціоні.

Для цього перекажіть будь-яку суму на окрему банку SBC за посиланням https://send.monobank.ua/jar/Tg8TW1Jjt або на аккаунт PayPal sbc_ukraine@proton.me (USD), та зробіть свій внесок в придбання машини швидкої допомоги!

Нагадаємо, що раніше Денис Берінчик дав прес-конференцію, на якій присвятив свою перемогу Валерію Залужному.