Повний склад спікерів зустрічі Sport&Business Club 19 грудня - Sport & Business Club Ukraine
18244
post-template-default,single,single-post,postid-18244,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Повний склад спікерів зустрічі Sport&Business Club 19 грудня

Повний склад спікерів зустрічі Sport&Business Club 19 грудня

19 грудня о 18:00 (збір – о 17:30) Sport&Business Club Україна разом з генеральним партнером Клуба, i-Gaming компанією FAVBET, проведе чергову зустріч однодумців зі світу спорту, бізнесу та медіа.

Під час зустрічей спікери розбирають нові підходи до розвитку та популяризації спорту в Україні на прикладах успішних світових та європейських кейсів, а також діляться своїми напрацюваннями та досвідом у сфері спортивного маркетингу та бізнесу. Діяльність Sport&Business Club також має освітній та інформаційно-просвітницький характер для представників спорту, бізнесу та медіа.

І цього разу разом з вами ми будемо святкувати 4-річчя Клубу!

Спікерами зустрічі стануть:

  • Олександр Абраменко – олімпійський чемпіон з фристайлу, срібний призер чемпіонату світу та Олімпійських ігор, перший віцепрезидент Федерації лижного спорту України
  • Олексій Брага – CEO Sport&Business Club Україна
  • Олександр Денисов (директор з маркетингу, медіа та спонсорства у ФК «Полісся», засновник «Футбол 2.0») – «Як новачку боротися з легендами? Кейс ФК «Полісся» в УПЛ»
  • Андрій Ковальський – журналіст, ведучий телеканалу ICTV
  • Костянтин Ковба (SMM Lead, Risk.Inc) – «Інструменти для соціальних мереж на основі штучного інтелекту»
  • Анна Литвинчук (Brand Manager, FAVBET) – «У важкі часи про важливе: як FAVBET зібрав 15 зірок спорту для нової бренд-кампанії, щоб підтримати українців»
  • Максим Радуцький (директор з розвитку бізнесу, ФК «Динамо») – «Динамо» Київ за рамками спорту: від футбольного матчу до подій на головних площах Європи»
  • Аліна Шатернікова – екс-чемпіонка світу з професіонального боксу, віцепрезидент Ліги професіонального боксу України

 

Захід відбудеться за адресою. Київ, вул. Дорогожицька 3 – UNIT City, кампус B8, зал UNIT.Core.

Для членів Клуба реєстрація на захід безкоштовна, але ми розраховуємо на вашу підтримку – за фінансової можливості, спрямуйте вільний донат на #ДЖИПРЯТУВАЛЬНИК для Державної прикордонної служби України. Вартість квитка для тих, хто не є членом Клуба, складає 700 грн, які повністю спрямовуються на джип.

Посилання на банку для збору коштів: https://frames.payhub.com.ua/moneybox?box_id=bd331f0f-8d53-41e0-ba8f-29964029d197.

УВАГА: КІЛЬКІСТЬ КВИТКІВ ОБМЕЖЕНА, загальна кількість місць – 120 шт.

Реєстрація на захід за посиланням: https://eventmate.app/events/share/2d91b2eb-5764-40a7-80b0-5749d5568f51?locale=ua.

Партнери зустрічі: мережа магазинів Vino&Vino, ТМ Señor Cartel, кав’ярна-кондитерська Profitroli, candy bar SAKHAR, телеканали Ukraine World News та XSPORT, сайт Vesti.UA