Sense Bank – фінансовий партнер конференції зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine - Sport & Business Club Ukraine
18886
post-template-default,single,single-post,postid-18886,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Sense Bank – фінансовий партнер конференції зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine

Sense Bank – фінансовий партнер конференції зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine

16 травня відбудеться Всеукраїнська конференція зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine. Спікерами заходу будуть близько 35 провідних фахівців зі світу спорту, бізнесу та медіа, а отже кожен гість отримає понад 7 годин якісного профільного контенту.

Фінансовим партнером SBC Summit Ukraine став один з системно важливих українських банків — Sense Bank. Цей крок підкреслює намір стати ключовим гравцем у сфері фінансового обслуговування та підтримки спорту.

CEO Sport&Business Club Олексій Брага прокоментував початок співпраці: «Sense Bank є одним з лідерів банківської галузі в Україні, а його технологічні рішення входять в топ міжнародних профільних рейтингів. Впевнений, така співпраця буде корисною для спортивних організацій та спортсменів».

«Об’єднання провідних фахівців та експертів на подіях, таких як SBC Summit, дійсно має велике значення. Це створює унікальну можливість для обміну досвідом, співпраці та розвитку галузі загалом. Технологічні рішення, нові ідеї та спільні зусилля допомагають рухати Україну вперед. І саме в цьому ми бачимо сенс», зазначила Інна Тютюн, членкиня правління Sense Bank.

Sense Bank продовжує активно реалізовувати свою соціальну політику, підтримуючи проєкти, спрямовані на розвиток молоді та спорту. Зокрема, команда банку проводить освітні заходи для дітей і студентів у багатьох містах України. А також, у лютому 2024 року Sense Bank увійшов у Топ-25 роботодавців України, відкритих для молоді до 25 років. Ця нагорода відзначає компанії, які роблять вагомий внесок у працевлаштування студентів та створюють для них кар’єрні можливості.

SBC Summit Ukraine відбудеться 16 травня 2024 року в іноваційному центрі UNIT.CITY (м. Київ, вул. Дорогожицька 3, корпус В12). Програма та більш детальна інформація на сайті SportBusiness Media.

Квитки на захід – на Kontramarka.ua.