Скільки коштує похід на матч НХЛ в Канаді? Репортаж Sport&Business Club Україна - Sport & Business Club Ukraine
17971
post-template-default,single,single-post,postid-17971,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Скільки коштує похід на матч НХЛ в Канаді? Репортаж Sport&Business Club Україна

Скільки коштує похід на матч НХЛ в Канаді? Репортаж Sport&Business Club Україна

Сезон Національної Хокейної Ліги вже стартував  і ми знову маємо змогу насолоджуватися грою найвищого рівня. Однак погодьтеся, що спостерігати за найкращим у світі хокеєм куди приємніше наживо. Зрозуміло, що не всі мають можливість поїхати до США чи Канади, проте навіть якщо вам це вдасться – будьте готові викласти кругленьку суму за похід на гру.

У цій статті член нашого Sport&Business Club Україна Микита Жданов, який перебуває в Канаді, розповість, як можна потрапити на хокей за найнижчою вартістю, та скільки коштують розваги на арені «Canada Life Center» у Вінніпезі.

Вибір квитків

Офіційно квитки можна придбати на веб-сайті Вінніпег Джетс через застосунок Ticketmaster. Найдешевший квиток коштує приблизно 48 доларів США (тут і далі – ціни перераховано за актуальним курсом з канадського долара), але існують ще різноманітні способи, як можна придбати квитки:

1) Через ресурс FanFirst. Це портал для фанатів, на якому власники квитків можуть продати свій квиток швидко та легко напряму, без сплати комісії посередникам. Тобто, якщо найдешевший квиток на офіційному сайті «Джетс» на гру проти «Вегас Голден Найт» коштує 48 доларів США, то на даному порталі можна придбати квиток за ~ 32 долари США.

2) Через ресурс GAMETIME. Це агрегатор доступних квитків від різноманітних дістриб’ютерів, які включають команди, первинні та вторинні квиткові каси, а також користувачів самої програми. Варіанти місць супроводжуються фотографіями виду з місця та місця розташування у вигляді шпильки на карті місця проведення, де це можливо.

З наближенням часу початку заходу, GAMETIME cтратегічно знижує для клиєнтів ціни на квитки, оскільки вони втрачають свою цінність. Клуб ризикує взагалі не продати деякі квитки, тож готовий віддати їх за меншою ціною. В той же час в клубі розуміють, що відвідувач може ще витратити додаткові кошти на фудкорті та у фан-шопі. З іншої сторони – вболівальник, який до останнього відтягує придбання квитка, також ризикує взагалі не потрапити на гру і дивитись її по телевізору.

На гру «Джетс» проти «Вегас Голден Найт» на даному порталі найдешевший квиток коштує ~23 доллари США.

Як дістатися до арени Canada Life Center

До льодової арени можна дістатися на громадському транспорті, вартість якого приблизно 1,82 долари США, або на особистому транспорті.

Треба зауважити що паркінг на арені під час матчів коштує ~15 доларів США або можно припаркувати свій транспортний засіб за декілька кварталів до арени, і коштувати це буде біля 3,5 доларів США.

Розваги та кейтеринг на «Canada Life Center»

До початку матча на арені можна відвідати фуд-корт, фан-шоп та взяти участь в акції 50/50.Ціни на фуд-корті можуть здивувати, особливо в перерахунку на українську валюту:

  • картопля фрі – 5-9 доларів США
  • бургери – 9-13 доларів США
  • піца – ~6 доларів США
  • безалкогольні газовані напої (кола, спрайт і т.д) – ~4 долари США
  • вино, 200 грам – ~9 доларів США
  • пиво, 0,5 л – 7-9 доларів США
  • віскі – 8-15 доларів США

Треба зауважити, що якщо ви являєтесь володарем абонементу або працівником компанії, то ви будете мати знижку (окрім алкогольних напоїв) у 20% або 50% відповідно.

Акція 50/50

Квиток «50/50» продається на іграх Вінніпег Джетс або Манітоба Муз, половина від загальної суми йде на підтримку True North Youth Foundation – фінансування програм, які приносять користь місцевій молоді в Манітобі. Купуючи квиток, ви допомагаєте забезпечити позитивний досвід та емоції, хокей і літній соціальний табір більш доступними для знедоленої молоді через проекти Winnipeg Jets Hockey Academy, Camp Manitou та Project 11.

У кожному розіграші приз становить 50% валового доходу від усіх проданих квитків.Усі квитки, придбані та взяті в розіграші, не підлягають поверненню, у тому числі якщо покупці квитків зробили помилку при виборі кількості квитків, які вони бажають придбати.

Квитки на акцію коштують від від 7 до 73 доларів США. Розіграш проводиться на кожному матчі Вінніпега та Манітоби.

Фан-шоп

Під час гри, багато фанів відвідують фан-шоп команди та купляють багато пам’ятних речей. Найбільш популярні товари це – ігрові джерсі, головні убори та шайби які використовувались на передматчевій розкатці або під час гри.Ціни у фан-шопі:

  • джерсі – від 146 до 160 доларів США
  • головні убори – 31-44 доларів США
  • шайби – ~ 25 доларів США

 

Для власників сезонних абонементів та працівників існують знижки 20% та 35% відповідно.

Підсумок

Спорт на американському континенті дороге задоволення. Але звичайно ж, все пізнається в порівнянні. За оцінками Форбс, 45-50% доходу клубів НХЛ припадає на продаж квитків та матч-дей, 35-40% на спонсорські угоди та продаж атрибутики, а ще 10-15% це продаж прав на трансляції. Нажаль, в Україні навіть найпопулярніші спортивні клуби не можуть заробляти значні суми на продажах квитків, сувенірної продукції, їжі та напоїв. Причини цьому зрозумілі – невисока платоспроможність населення, відсутність надсучасної спортивної інфраструктури та дуже невелика кількість фахівців, здатних зробити якісний спортивний продукт.