Sky Coffee – кавовий партнер конференції зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine - Sport & Business Club Ukraine
18736
post-template-default,single,single-post,postid-18736,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Sky Coffee – кавовий партнер конференції зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine

Sky Coffee – кавовий партнер конференції зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine

Sport&Business Club продовжує діяльність, спрямовану на об’єднання представників спорту, бізнесу та засобів масової інформації.

Новим кавовим партнером всеукраїнської маркетингової конференції SBC Summit Ukraine, яка відбудеться 16 травня, стала провідна українська компанія Sky Coffee.

Sky Coffee – компанія-виробник натуральної зернової та меленої кави, яка вже понад 2 років функціонує на українському ринку. Асортимент Sky Coffee – це асортимент смаків кави з різних країн: добірна арабіка та робуста в моносортах і купажах.

«Учасники наших зустрічей Клубу вже мали змогу спробувати каву від Sky Coffee, і їх відгуки були чудові. Наша співпраця продовжується, тож гості конференції SBC Summit Ukraine також зможуть підтримати рівень енергійності впродовж усього дня завдяки Sky Coffee», – підкреслив CEO Sport&Business Club Олексій Брага.

CEO Sky Coffee Михайло Золотарь зазначив: «Кожен ковток кави має стати початком нових ідей та можливостей. Цей принцип ми використовуємо в роботі, і маємо віру, що він буде працювати й на SBC Summit Ukraine також. Пийте каву, заряджайтесь бадьорістю, ти створюйте нові проєкти на благо України!».