Сьомий бранч від Sport&Business Club Україна пройшов в Києві - Sport & Business Club Ukraine
17304
post-template-default,single,single-post,postid-17304,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Сьомий бранч від Sport&Business Club Україна пройшов в Києві

Сьомий бранч від Sport&Business Club Україна пройшов в Києві

22 лютого в київському барі «Нейб» відбувся другий у 2023 році бранч від Sport&Business Club Україна. Вже традиційно, захід об’єднав представників спортивних організацій, бізнесу та влади. Понад 3 години за столом не стихали дискусії з наболілих питань, з якими щодня стикаються всі, хто задіяний в спортивній галузі.

Віталій Лавров, заступник Міністра молоді та спорту України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, розповів про поточні цифрові проекти Мінмолодьспорту та подальші плани діяльності, в тому числі про залучення зовнішніх інструментів для вирішення поточних задач. Зокрема мова йшла про гео-інформаційну систему компанії ESRI для візуалізації обліку руйнувань та цифрові інструменти для реалізації проекту Президента України “Активні парки – локації здорової України”.

Артур Булигін, президент федерації панкратиону та грепплінгу Київської області, відзначив важливість зустрічей з однодумцями для розвитку спорту:

Не так багато майданчиків для діскусій щодо розвитку спорту з представниками різних спортивних галузей. Тому дякую за запрошення, приємно знаходитись в компанії однодумців. Розумію що багатьом в країні зараз не до розвитку спорту, але ми працюємо і будемо працювати при будь яких умовах!

Такі зустрічі повинні відбуватись частіше. А під час війни особливо. Є гарний вислів: «Якщо прагнеш йти швидко – йди один, а якщо далеко – то йди з однодумцями!». Тому, вважаю що ми повинні об’єднуватися за для спільної мети.

Андрій Матящук, проектний менеджер, партнер Klepka production, волонтер фондів «Нова Мрія України» та «Ліга Допомоги», також наголосив на ефективності формату бранчей для нетворкінгу:

Дякую за таку ініціативу та корисниму досвіду спілкування з генеральними менеджерам та керівникам. Важлива ламповість та відвертість таких форматів, ґрунтовне обговорення тем та відкритість позицій.

Вважаю такі формати ефективними соціальними інститутами які створені не для тільки нетворкінгу, обміном данними, зв’язкам, можливостями, а також для швидких реалізацій та реакцій на існуючі потреби у гуманітарній сфері та у підтримці ЗСУ.

Ми маємо працювати на майбутнє розвинення спорту та бізнесу разом і злагоджено, а для для цього має бути базова платформа для комунікації та дискусій. Sport&Business Club – правильне і корисне місце для цієї мети.