Sport.UA – інформаційний партнер конференції зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine - Sport & Business Club Ukraine
18824
post-template-default,single,single-post,postid-18824,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Sport.UA – інформаційний партнер конференції зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine

Sport.UA – інформаційний партнер конференції зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine

16 травня 2024 року відбудеться всеукраїнська конференція зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine. Це профільний захід для тих, хто працює в спорті, та хоче мати сучасну експертизу в галузі.

Подія буде цікавою представникам спортивного світу: менеджерам та керівникам клубів, ліг та федерацій, тим, хто відповідає за маркетинг в бізнес-структурах, спортсменам, а також студентам та будь-кому, хто хочу здобути навички співпраці зі спортивними організаціями.

Новим інформаційним партнером SBC Summit Ukraine став сайт спортивних новин Sport.UA. Це найбільш відвідуваний спортивний портал в Україні, який було відкрито у 2003 році. На сайті висвітлюються новини футболу, боксу, тенісу, біатлону, баскетболу, хокею, волейболу, футзалу, гандболу, ММА та інших видів спорту.

Аудиторія Sport.UA складає 4 млн унікальних відвідувачів на місяць.

SBC Summit Ukraine відбудеться 16 травня в київському UNIT.CITY (вул. Дорогожицька 3), зал В12. Початок – об 11:00. Квитки на захід – на Kontramarka.ua.