Sport&Business Club проведе майстер-клас для дітей-переселенців з зірками українського футболу - Sport & Business Club Ukraine
17571
post-template-default,single,single-post,postid-17571,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Sport&Business Club проведе майстер-клас для дітей-переселенців з зірками українського футболу

Sport&Business Club проведе майстер-клас для дітей-переселенців з зірками українського футболу

Sport&Business Club Україна продовжує благодійну діяльність, спрямовану на соціальну підтримку та організацію дозвілля для переселенців.

22 серпня відбудеться перший футбольний майстер-клас для дітей-переселенців, організований СБК. Співорганізаторами заходу також виступають Українська асоціація футболу та Українська Прем’єр-Ліга.

Тренерами для діточок виступлять відомі титуловані футболісти, колишні гравці національної збірної України.

Активний настрій забезпечить олімпійська зарядка з відомими спортсменами, а після майстер-класів всі учасники отримають подарунки та матимуть змогу зробити спільні фото з тренерами та отримати автографи.

Під час майстер-класу всі діти будуть розподілені на групи, в залежності від віку. Кожна група матиме можливість потренуватись з кожним з зіркових тренерів.

Майстер-клас відбудеться 22 серпня в Києві, на стадіоні НТК ім. Баннікова (пров. Лабораторний 7Б). Початок заходу о 16:30.

Для реєстрації у майстер-класі необхідно заповнити форму за посиланням. Вік учасників – від 6 до 12 років. Кількість місць обмежена.

Імена тренерів будуть оголошені в телеграм-каналі Sport&Business Club Україна, тож підписуйтесь, щоб дізнатись про них першими!

Партнери заходу: кондитерська компанія «Конті», ТМ «Живчик», відділення НОК України в Донецькій області та БО «БФ Надії Вовк «Берегиня»