Sport&Business Club складе рейтинг топ-50 головних людей українського спорту у 2023 році - Sport & Business Club Ukraine
18181
post-template-default,single,single-post,postid-18181,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Sport&Business Club складе рейтинг топ-50 головних людей українського спорту у 2023 році

Sport&Business Club складе рейтинг топ-50 головних людей українського спорту у 2023 році

Sport&Business Club Україна продовжує серію спеціальних проектів, присвячених аналізу активності діяльності спортсменів, ліг та федерацій. З 2019 року організація займається консалтингом та супроводом спортивних організацій в сферах маркетингу, PR, івентів та медіакомунікацій. Генеральний партнер Sport&Business Club Україна – i-Gaming компанія FAVBET.

За підсумками серії, в 2024 році планується проведення премії зі спортивного маркетингу SBC Ukraine Awards з врученням нагород у понад 20 номінаціях.

Наступним рейтингом, який буде опубліковано Sport&Business Club, стане рейтинг «50 головних людей українського спорту у 2023 році». Його буде складено експертною комісією, до якої увійдуть представники засобів масової інформації та українські медіа-менеджери.

Серед критеріїв, які будуть братися до уваги – адміністративний та організаційний вплив на процеси в українському спорті загалом, або окремому виді спорту, репутація та медійність у ЗМІ та соціальних мережах.

Рейтинг «50 головних людей українського спорту у 2023 році» буде опубліковано 28 грудня.