Sport&Business Club та «Авторадіо» запускають грант на реалізацію рекламних кампаній на радіо! - Sport & Business Club Ukraine
18828
post-template-default,single,single-post,postid-18828,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Sport&Business Club та «Авторадіо» запускають грант на реалізацію рекламних кампаній на радіо!

Sport&Business Club та «Авторадіо» запускають грант на реалізацію рекламних кампаній на радіо!

Сучасний ритм життя вимагає від спортивних організацій робити більше й більше, щоб їхні види спорту були цікавими для потенційних партнерів, масовими та популярними серед вболівальників та спортсменів.

З метою популяризації спорту, Sport&Business Club та «Авторадіо» запускають новий проєкт: українські спортивні організації (громадські організації, дитячо-юнацькі спортивні школи тощо) мають змогу отримати один з трьох грантів – на 500, 300 або 200 виходів в ефірі радіостанції.

Для того, щоб подати заявку, необхідно зареєструватись та заповнити анкету: розповісти детальніше про свою організацію, що ви робите для популяризації спорту та своєї діяльності, чому цей грант важливий для вас тощо.

За умовами гранту, буде визначено три переможці, кожен з яких отримає один із трьох вказаних обсягів рекламних виходів в радіоефірі.

Заявки приймаються до 7 травня 2024 року включно. Переможців гранту буде оголошено 16 травня на всеукраїнській конференції зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine.

В склад журі входять представники «Авторадіо» та Sport&Business Club. При оцінці заявок буде враховуватись повнота та сутність відповідей, вказаних під час заповнення брифу. Грант можна витратити виключно для реклами на радіо, компенсація невитраченої суми в повному або частковому обсязі у грошовому еквіваленті не надається.

«Авторадіо» – один з найпопулярніших радіобрендів України та соціально відповідальний медійний ресурс, який є міцною емоційною та інформаційною підтримкою українців, представників бізнесу та спорту. «Авторадіо» активно підтримує бокс, і національну збірну з футболу, висвітлює їх події, розігрує квитки на матчі та турніри, запрошує на гостьові ефіри.

З 2024 року в ефірі радіостанції з’явилися профільні спортивні програми: «Фан-сектор», «Спорт на Автопілоті», «Циганик LIVE». «Ми щиро віримо, що спорт – це невіддільна частина життя українців, яка об’єднує, мотивує та дарує емоції у цей непростий час, – ділиться програмний директор радіостанції Олексій Панкеєв, – свою участь у Sport&Business Club ми обґрунтовуємо бажанням бути активним учасником розвитку українського спорту та його міцною інформаційною складовою».

«Авторадіо» мовить в 12 містах України: Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Миколаєві, Житомирі, Черкасах, Кропивницькому, Запоріжжі, Сумах, Кривому Розі та Кременчуці, при цьому зона впевненого прийому радіостанції – більше як 200 міст України.